PoMovieni: „Volta” Juliusza Machulskiego

07.07.2017 16:14
PoMovieni: „Volta” Juliusza Machulskiego Fot. kadr z wideo

Swoje nowe dzieło zaprezentował król komedii, Juliusz Machulski. Czy „Volta” to jego wielki powrót, a może kolejna po „Ambassadzie” porażka?

PoMovieni to cykl na Antyradio.pl, w którym będziemy omawiać premiery kinowe czy telewizyjne, a także, jeżeli pozwoli na to dany tytuł, zagłębimy się w jego historię.

Głównym bohaterem filmu jest Bruno Volta, który w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot nie ma sobie równych. Pewnego dnia jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Ta zaś znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot - koronę Kazimierza Wielkiego. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji i postanawia wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to naprawdę godny rywal.

Na ekranie zjawiła się cała plejada polskich gwiazd, w tym: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Michał Żurawski, Robert Więckiewicz czy Jacek Braciak. Reżyserem i scenarzystą wchodzącego 7 lipca 2017 roku do kin filmu jest Juliusz Machulski. Poznajcie naszą opinie na temat „Volty”:

W cyklu PoMovieni pojawiły się już recenzje filmów „Obcy: Przymierze”, „Mumia” i „Ostra noc”.

Kamil Dachnij i Robert Skowroński

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.