16.02.2016 16:38

Poczuj się jak Gene Simmons

Teraz możecie przekonać się na własnej skórze, jak to jest być jednym z muzyków Kiss. Mocne wrażenia gwarantowane!

Poczuj się jak Gene Simmons
foto: halloweencostumes.com

Czy Wy również marzyliście o tym, żeby być jak gwiazda rocka? Szaleć po scenie, przebierać palcami po gryfie, mieć rzeszę groupies, które nie opuszczają Was na krok. Trasy koncertowe, alkohol lejący się strumieniami i światła reflektorów? No cóż, nie każdy ma tyle szczęścia. Na pocieszenie można zawsze przebrać się za któregoś z ulubionych muzyków i przez chwilę czuć się jak prawdziwa sława.

Karnawał wprawdzie już za nami, ale czasem można trochę pogrzeszyć i pobawić się w przebieranki, w końcu kto powiedział, że jest to domena wyłącznie dzieci. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to jest być w skórze jednego z muzyków Kiss?

Teraz dzięki silikonowej masce będziecie mogli poczuć się jak „The Demon”. Produkt można zakupić na stronie z przebraniami na Halloween, jest ograniczony do 200 sztuk i kosztuje... 999,99 dolarów. Już nie musicie martwić się o makijaż czy perukę, bo ręcznie wykonana maska jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Uwzględniono bowiem wszystkie zmarszczki i rozszerzone pory, przez co maska wygląda bardzo autentycznie.

Zobaczcie, jak prezentuje się to cudo:

Producenci zapewniają, że maska jest bardzo elastyczna, więc nie martwcie się, że Wam nie przypasuje. Już teraz wiecie za kogo się przebrać, gdy chcecie postraszyć dzieciaki.

Niestety w masce zabrakło silikonowego języka, a jak wiadomo Simmons ma się czym pochwalić w tej kwestii:

Do kolekcji brakuje tylko figurki Gene'a Simmonsa, która pluje krwią. Również Slash, Zakk Wylde czy Nick Cave doczekali się swoich podobizn z plastiku. Natomiast jeśli chodzi o maski sygnowane logo znanych kapel, polecamy te od Slipknota.

Chcielibyście sobie sprawić maskę Gene'a Simmonsa?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kiss Gene Simmons