Podano datę pogrzebu wokalisty The Prodigy. Zespół zachęca fanów do wspólnego pożegnania muzyka
Aleksandra Degórska
25.03.2019 15:41
Podano datę pogrzebu wokalisty The Prodigy. Zespół zachęca fanów do wspólnego pożegnania muzyka Fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

The Prodigy podzielił się informacjami dotyczącymi pogrzebu Keitha Flinta i poprosił fanów o wsparcie w tym trudnym dniu.

Wokalista The Prodigy popełnił samobójstwo 4 marca 2019. Ciało muzyka zostało znalezione w domu w Essex. O śmierci artysty poinformowali muzycy The Prodigy, którzy wyznali, że Keith Flint popełnił samobójstwo. Ciężko nadal uwierzyć, że wokalisty nie ma już z nami. Oficjalną przyczyną śmierci było samobójstwo poprzez powieszenie, zaś wyniki raportu toksykologicznego poznamy w lipcu 2019. 

Podano datę pogrzebu wokalisty The Prodigy. Zespół zachęca fanów do wspólnego pożegnania muzyka

Pogrzeb Keitha Flinta odbędzie się 29 marca 2019 o godzinie 14:00 w Braintree w Essex. The Prodigy podzielił się tą informacją ze swoimi fanami i zachęcił, by fani wzięli udział w procesji z kościoła na cmentarz. W ten sposób wielbiciele muzyka będą mogli go pożegnać i pokazać, jak wielu jest fanów The Prodigy.

Przeczytaj także

Na oficjalnych profilach zespołu w social mediach pojawiły się informacje dotyczące konduktu żałobnego. The Prodigy postanowił opublikować specjalną mapę, jak również podał informacje dotyczące możliwości pozostawienia kwiatów w kościele. Wstęp na pogrzeb będą mieć tylko najbliżsi, ale przed kościołem zostaną wystawione głośniki, by każdy fan mógł słyszeć to wszystko, co dzieje się na pogrzebie.

Przeczytaj także

Wielu fanów chce oddać należyty hołd muzykowi, w związku z czym powstała specjalna internetowa petycja, by w Braintree powstał pomnik Keitha Flinta. To właśnie w tym mieście w 1990 roku powstał The Prodigy i tutaj Keith Flint uczęszczał do collage'u. Petycja zostanie skierowana do władz, by wzięły pod uwagę projekt.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.