23.05.2019 15:55

Podczas koncertu Alice In Chains zapłonął stołek perkusisty

Jerry Cantrell z Alice In Chains opublikował na swoim Instagramie wspomnienia z koncertu w Belfaście. Z jego opisu wynika, że na scenie było naprawdę gorąco.

Alice In Chains
foto: kadr z wideo

Grunge, którego zespół Alice In Chains stał się przez lata ikoną to z założenia dość ponury i depresyjny gatunek. Jednak członkom grupy nie brakuje poczucia humoru. Widać to chociażby na ich ostatnim teledysku do utworu "Rainier Fog", który z nostalgią i smutkiem nie ma zbyt wiele wspólnego. Tym razem Jerry Cantrell opublikował interesujące heheszki na swoim Instagramie.

Alice In Chains: Perkusja Seana Kinneya zapłonęła w Belfaście

Jerry Cantrell, gitarzysta, wokalista i współzałożyciel Alice In Chains opublikował wspomnienia z ostatniego koncertu zespołu w Belfaście. Muzyk opisał w nich rzekomy wypadek, który przytrafił się podczas występu perkusiście Seanowi Kinneyowi.

KISS
KISS
Przeczytaj także "Paul Stanley" w płomieniach na koncercie coverbandu KISS. Zapaliły mu się włosy

Cantrell twierdzi, że fotel kolegi zaczął płonąć i poparzył Seanowi pośladki. Jednak zabawna forma postu pozostawia wiele wątpliwości czy historia na pewno jest prawdziwa.

"

Belfast, dzięki za stopienie tronu naszego perkusisty... Siedzenie Seana dosłownie zapłonęło. Mimo ognia parzącego go w pośladki, grał przez następne 4 utwory. Myślałem, że ktoś zapalił papierosa na widowni i podpalił komuś włosy... a to był tyłek Seana. "

Dopóki nie zobaczymy oparzeń, nie uwierzymy.

Alice In Chains zagra na koncercie w Polsce

Grupa Alice In Chains pojawi się wkrótce na koncercie w Polsce. Muzycy zagrają 11 czerwca 2019 roku w Krakowie w ramach Impact Festivalu. Gwiazdą wieczoru w TAURON Arenie będzie tego dnia wyczekiwana od lat grupa Tool. 

Zobacz też: Impact Festival 2019: Gdzie, kiedy, data, bilety, kto zagra? 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Alice In Chains