21.07.2015 11:12

„Pogromcy duchów” wzywają fanów metalu

Twórcy filmowych „Pogromców duchów III” organizują casting, na który zapraszają miłośników ciężkich brzmień. To dlatego, że w obrazie, w którym wystąpi m.in. Melissa McCarthy, czy Dan Aykroyd, ma zostać zawarta scena metalowego koncertu.

„Pogromcy duchów” wzywają fanów metalu
foto: Polaris/East News; materiały prasowe

Będzie ona realizowana w dniach między 28 a 30 lipca 2015 roku w bostońskim Wang Theater. Za dzieło odpowiedzialny jest Paul Feig, który nakręcił już takie filmy, jak: „Druhny” i „Gorący towar” z Sandrą Bullock. Nowi „Pogromcy duchów” mają stanowić żeńską odpowiedź na oryginał z lat 80. XX wieku.

Twórcy wydali komunikat, w którym zapraszają na przesłuchanie i doprecyzowują, jakich osób szukają oraz co mogą zaoferować:

"

Szukamy osób do 35. roku życia, ale również starszych, które wyglądają jak metalowcy, do pojawiania się na publice heavymetalowego koncertu w scenie, która będzie kręcona od 28 do 30 lipca. Ostrzegamy, że praca nie wiąże się ze zbyt dużym wynagrodzeniem, ale zapewniamy parking oraz wyżywienie i możliwość zobaczenia Pogromczyń w akcji. "

Jeżeli ktoś w tym czasie będzie przybywał w Bostonie może aplikować na stanowisko statysty wysyłając swoje zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem, wiekiem oraz numerem telefonu na adres heavymetalcasting2015@gmail.com.

„Pogromcy duchów” już od dawna namiętnie romansują z gitarowym brzmieniem, co udowadnia to nagranie :)

Trzecia część serii, w której w głównych rolach wystąpią Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon mają oczyścić świat z wszelkiego rodzaju zjaw i widziadeł wraz z premierą filmu 8 lipca 2016 roku. Wcześniej do kin zawita inny obraz, gdzie humor i dreszczyk idą w parze - będzie to „Gęsia skórka”, gdzie zagra Jack Black.

Chcielibyście pojawić się na planie filmu Paula Feiga?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele