Pogrzeb Keitha Flinta. Tak fani pożegnali wokalistę The Prodigy

Aleksandra Degórska
29.03.2019 17:09
Pogrzeb Keitha Flinta. Tak fani pożegnali wokalistę The Prodigy Fot. Rex Features/East News

29 marca 2019 fani The Prodigy pożegnali swojego idola. Zobaczcie zdjęcia z tego smutnego wydarzenia...

Fani The Prodigy są pogrążeni w żałobie. Keith Flint zmarł 4 marca 2019. O jego śmierci poinformowali muzycy The Prodigy i okazuje się, że oficjalną przyczyną śmierci jest samobójstwo poprzez powieszenie. Wyniki raportu toksykologicznego będą znane w lipcu 2019. Wielu muzyków wyraziło swój żal spowodowany tą wielką stratą w muzycznym świecie.

Pogrzeb Keitha Flinta. Tak fani pożegnali wokalistę The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta odbył się 29 marca 2019 w Braintree w Essex. Zespół postanowił podzielić się tą wiadomością z fanami i zachęcił ich do wzięcia udziału w procesji z kościoła na cmentarz. W ten sposób wielbiciele wokalisty mogli ostatni raz pożegnać swojego muzycznego idola.

Przeczytaj także

Na pogrzebie Keitha Flinta pojawiła się m.in. jego małżonka Mayumi Kai. Kobieta jest DJ-em i występuje pod pseudonimem DJ Gedo Super Mega Bitch. Gdy The Prodigy opublikował informację o śmierci wokalista, kobieta była akurat w Tokio. Zobaczcie zdjęcia z pogrzebu Keitha Flinta:

Fani wpadli na pomysł, by w Braintree powstał pomnik Keitha Flinta. To właśnie w tym mieście w 1990 roku powstał The Prodigy i tutaj Keith Flint uczęszczał do collage'u. W tym celu stworzono specjalną petycję.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.