12.07.2019 13:07

Pojawiły się kolejne pociągi na Pol'and'Rock. Sprawdź, skąd zabiorą festiwalowiczów do Kostrzyna

W 2019 roku osoby, które planowały dotrzeć na Pol'and'Rock do Kostrzyna pociągiem, nie mają łatwego zadania. Na szczęście pojawiły się kolejne połączenia.

Pol'and'Rock
foto: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Od początku czerwca uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata Jurka Owsiaka śledzą wiadomości odnośnie zmian tras pociągów między ich miastami a Kostrzynem nad Odrą. Przewozy Regionalne po raz pierwszy od 25 lat ogłosiły, że nie udostępnią festiwalowiczom specjalnych pociągów musicRegio, które przez lata woziły pasażerów na Pol'and'Rock.

Pol'and'Rock Festival 2019. Skąd pojadą dodatkowe pociągi do Kostrzyna?

Reakcja uczestników imprezy i jej organizatorów była natychmiastowa. Jurek Owsiak zachęcił do odwiedzania Banku Podróży na oficjalnej stronie festiwalu oraz poprosił, aby pomagać sobie w transporcie do Kostrzyna. Miejsca w swoich autach zaoferowali także sympatycy Najpiękniejszego Festiwalu Świata np. Jakub Ćwiek. Antyradio ruszyło z akcją Skazani na busa z Antradiem, a kolejne województwa zaoferowały pociągi z różnych części Polski.

Pol'and'Rock
Pol'and'Rock
Przeczytaj także Pol'and'Rock festiwalem podwyższonego ryzyka. Jest oświadczenie Fundacji WOŚP

Na oficjalnym Facebooku festiwalu pojawiła się informacja o kolejnych pociągach dla uczestników Pol'and'Rock. Tym razem informacja o dodatkowych składach dotarła do organizatorów z województwa kujawsko-pomorskiego. 

Zobacz też: Gojira pokazała fragment koncertu z Pol'And'Rock Festival 2018. Udostępni cały za darmo 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Pol'and'Rock Festival