24.01.2019 16:58

Polacy stworzyli parodię "I Want to Break Free" Queen. Jak brzmi "Mam Złączone Brwi"?

YouTuberzy wcielili się we Freddiego Mercury'ego oraz Briana Maya i zaśpiewali o zrośniętych brwiach. Czy taka parodia brzmi znośnie?

Polacy stworzyli parodię "I Want to Break Free" Queen. Jak brzmi "Mam Złączone Brwi"?
foto: Parodia Queen

W związku z premierą filmu o Queen "Bohemian Rhapsody" internet został zalany wszelkimi coverami i parodiami utworów brytyjskiej kapeli. Na światło dzienne wypłynęło m.in. nagranie 3-latki śpiewającej "Bohemian Rhapsody" czy parodia utworu Queen wyśmiewająca Radom. Nagrania pojawiają się jak grzyby po deszczu i oto kolejna przeróbka piosenki Queen, za którą odpowiadają nasi rodacy.

Parodia "I Want to break Free" w wykonaniu polskich YouTuberów

Panowie z kanału Na pełnej tworzą parodie słynnych utworów i oczywiście nie mogli przejść obok Queen, który ostatnio święci triumfy. YouTuberzy wzięli na celownik piosenkę "I Want to Break Free" z płyty "The Works". Do numeru oryginalnie powstał klip, w którym muzycy wcielili się w role bohaterek opery mydlanej „Coronation Street”. Freddie z odkurzaczem odgrywał rolę seksownej kobiety z wąsem, zaś perkusista Roger Taylor wyglądał bardzo wiarygodnie w roli niesfornej nastolatki. Do tego teledysku nawiązali polscy YouTuberzy, którzy stworzyli parodię singla Queen i zatytułowali go "Mam Złączone Brwi". Oczywiście tekst piosenki kręci się wokół zrośniętych brwi wokalisty, który z tego powodu przeżywa prawdziwe katusze. Jak skończy się jego historia?

Zobaczcie, jak prezentuje się parodia "I Want to Break Free", która ma już prawie 180 000 wyświetleń.

Film "Bohemian Rhapsody" z nominacjami do Oscara

Produkcja o Queen otrzymała aż 5 nominacji do Oscara w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepszy montaż, Najlepszy montaż dźwięku oraz Najlepszy miks dźwięku. Gitarzysta Queen, Brian May, już szykuje garnitur na galę wręczenia Oscarów, która odbędzie się 24 lutego 2019.

Twórcy "Bohemian Rhapsody" mogą pochwalić się dwoma statuetkami Złotych Globów w kategoriach Najlepszy film dramatyczny oraz Najlepszy aktor dramatyczny.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen