04.12.2017 12:14

Polak rozpoczął pracę nad musicalem science fiction z muzyką Muse

Scenariusz już jest gotowy, teraz twórca próbuje złapać kontakt z Muse oraz producentami filmowymi. Zobaczcie, jak prezentuje się ten projekt.

Polak rozpoczął pracę nad musicalem science fiction z muzyką Muse
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Muse ma naprawdę oddanych fanów, co można było zauważyć chociażby podczas koncertu na Kraków Live Festival 2016. Teraz okazuje się, że na ciekawy projekt z muzyką Brytyjczyków w roli głównej wpadł pewien Polak. Jarosław Gopek stworzył w 1,5 roku scenariusz do musicalu akcji w całości oparty na utworach zespołu Muse.

Akcja dzieje się w naszych czasach, przesiąknięta jest mistycyzmem i elementami fantasy i sci-fi. W sztuce występują tylko utwory śpiewane, nie ma tańca synchronicznego i pozostałe dialogi są mówione.

Tak twórca opowiada o swojej pracy:

"

Ja osobiście jestem debiutantem i to „bez szkoły”, natomiast mocno wierzę w moją historię, która kiełkowała z 10-12 lat w mojej głowie, a okraszona utworami Muse po prostu jest świetna do śledzenia, oglądania i słuchania. "

Tak prezentują się plany tej produkcji:

muse

Obecnie Jarosław Gopek próbuje złapać kontakt z Muse lub producentami filmowymi z Polski i zagranicy. Jak na razie nie wiadomo kiedy powstanie film zawierający utwory Muse z każdego albumu zespołu wydanego do tej pory.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Muse #Rock News