09.10.2018 11:58

Policja przesłuchuje Liama Gallaghera w sprawie pobicia narzeczonej

Para twierdzi, że nie doszło do niczego poważnego. Czy Liam Gallagher zaatakował narzeczoną?

Liam gallagher
foto: shutterstock.com

Liam Gallagher narobił sobie problemów. W sierpniu 2018 roku internet obiegło nagranie opublikowane przez The Sun z londyńskiej restauracji Chiltern Firehouse, w której przebywał muzyk wraz ze swoją narzeczoną Debbie Gwyther. Świadkowie twierdzą, że tego wieczoru między parą doszło do sprzeczki. Na wideo widać, jak Liam Gallagher łapie kobietę za gardło i popycha do tyłu. Ponoć obsługa restauracji wyprowadziła muzyka z lokalu.

Tuż po ujawnieniu wideo z restauracji Liam Gallagher napisał na Twitterze, że nigdy nie podniósł ręki na kobietę. Oboje twierdzili, że do niczego poważnego nie doszło, para była pod wpływem alkoholu i tylko się wygłupiała. Kobieta groziła nawet dziennikarzom sądem, bo według niej The Sun mocno przekręcił historię.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie Liama Gallaghera

Wiele osób szybko zapomniało o tej sprawie, ale okazuje się, że to dopiero początek kłopotów artysty. Nagraniem zainteresowała się londyńska policja, która postanowiła zbadać dokładniej sprawę. Funkcjonariusze analizują wideo i przesłuchują Liama Gallaghera, ale jak na razie nie postawiono żadnych zarzutów.

Liam Gallagher - nowa płyta

Muzyk obecnie jest zajęty promowaniem krążka „As You Were”, który ukazał się 6 października 2017, który zbiera dobre recenzje. Płyta analogowa sprzedała się w pierwszym tygodniu od premiery w większej liczbie kopii, niż jakikolwiek inny album na czarnym krążku w ciągu ostatnich 20 lat. Jednym z singli z tego albumu jest utwór „Paper Crown”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Liam Gallagher