Policja skomentowała bójkę fana z ochroną na koncercie Iron Maiden. Co tak naprawdę się wydarzyło? [WIDEO]

09.09.2019 11:59
Policja skomentowała bójkę fana z ochroną na koncercie Iron Maiden. Co tak naprawdę się wydarzyło? [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Bruce Dickinson był bardzo poirytowany tym, że na fana narzuciło się 10 ochroniarzy. Okazuje się jednak, że to właśnie fan Iron Maiden sprawiał kłopoty widzom i ochronie.

5 września 2019 na koncercie Iron Maiden w Tacoma Dome w Waszyngtonie doszło do niezłego zamieszania. Bruce Dickinson przerwał występ, żeby poinformować o tym, że młody fan został pobity przez 10 ochroniarzy. Wokalista był oburzony taką sytuacją i zasugerował, żeby podać do sądu osoby odpowiedzialne za arenę. Poprosił również świadków, by podzieliły się nagraniem z całego zajścia.

Policja skomentowała bójkę fana z ochroną na koncercie Iron Maiden. Zobacz wideo z zajścia

Okazuje się jednak, że Bruce Dickinson mógł źle zinterpretować to, co widział. Dyrektor Marketingu Tacoma Dome, Tammi Bryant, w wywiadzie z KIRO 7 wyznał, że ekipa areny otrzymała wiele skarg dotyczących agresywnie zachowującej się osoby na koncercie, która zaatakowała ochroniarza. Fan Iron Maiden został aresztowany i jest podejrzewany o napaść. Rzecznik policji wyznał TMZ, że 26-letni mężczyzna był nietrzeźwy, przeszkadzał innym słuchaczom i nie chciał wyjść z sali, chociaż go o to poproszono:

Mężczyzna popchnął ochroniarza, który wezwał policję. Fan został wyproszony z sali i aresztowany. Odmówił pomocy medyków.

Przeczytaj także

W internecie pojawiło się również nagranie, w którym można obejrzeć całe zajście. Obejrzyjcie wideo od 3:00 minuty:

Zobacz także: Bruce Dickinson z Iron Maiden o biznesie muzycznym: Chcemy mieć fanów, a nie klientów

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.