Policja skomentowała bójkę fana z ochroną na koncercie Iron Maiden. Co tak naprawdę się wydarzyło? [WIDEO]

09.09.2019 11:59
Iron Maiden|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Bruce Dickinson był bardzo poirytowany tym, że na fana narzuciło się 10 ochroniarzy. Okazuje się jednak, że to właśnie fan Iron Maiden sprawiał kłopoty widzom i ochronie.

5 września 2019 na koncercie Iron Maiden w Tacoma Dome w Waszyngtonie doszło do niezłego zamieszania. Bruce Dickinson przerwał występ, żeby poinformować o tym, że młody fan został pobity przez 10 ochroniarzy. Wokalista był oburzony taką sytuacją i zasugerował, żeby podać do sądu osoby odpowiedzialne za arenę. Poprosił również świadków, by podzieliły się nagraniem z całego zajścia.

Policja skomentowała bójkę fana z ochroną na koncercie Iron Maiden. Zobacz wideo z zajścia

Okazuje się jednak, że Bruce Dickinson mógł źle zinterpretować to, co widział. Dyrektor Marketingu Tacoma Dome, Tammi Bryant, w wywiadzie z KIRO 7 wyznał, że ekipa areny otrzymała wiele skarg dotyczących agresywnie zachowującej się osoby na koncercie, która zaatakowała ochroniarza. Fan Iron Maiden został aresztowany i jest podejrzewany o napaść. Rzecznik policji wyznał TMZ, że 26-letni mężczyzna był nietrzeźwy, przeszkadzał innym słuchaczom i nie chciał wyjść z sali, chociaż go o to poproszono:

Mężczyzna popchnął ochroniarza, który wezwał policję. Fan został wyproszony z sali i aresztowany. Odmówił pomocy medyków.

Przeczytaj także

W internecie pojawiło się również nagranie, w którym można obejrzeć całe zajście. Obejrzyjcie wideo od 3:00 minuty:

Zobacz także: Bruce Dickinson z Iron Maiden o biznesie muzycznym: Chcemy mieć fanów, a nie klientów

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.