Polish Metal Alliance z kolejnym metalowym coverem. Usłyszymy muzyków Nocnego Kochanka, Decapitated i Turbo [WIDEO]

02.06.2021 14:52
Decapitated Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Skawiński, Wojtek Cugowski - tych właśnie muzyków usłyszycie w coverze "Stars" z repertuaru Hear N' Aid.

Polish Metal Alliance to projekt muzyczny powstały z inicjatywy Macieja Koczorowskiego z bydgoskiego zespołu Chainsaw. Muzyk wpadł na pomysł, by zaprosić śmietankę polskiej sceny rockowej i metalowej, by razem nagrywać covery znanych utworów. Dotychczas w ramach projektu zarejestrowano covery Judas Priest, jak również Iron Maiden oraz Queen. W końcu doczekaliśmy się kolejnego coveru, tym razem muzycy sięgnęli po kawałek "Stars" z repertuaru Hear N' Aid.

Polecamy

Polish Metal Alliance z kolejnym metalowym coverem. W nagraniu usłyszymy muzyków Nocnego Kochanka, Decapitated i Turbo [WIDEO]

W każdym nagraniu Polish Metal Alliance słyszymy różnych artystów. W nagraniach coveru "Stars" wzięli udział Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Kupczyk z CETI, Wojtek Cugowski, jak również Marta Gabriel (Crystal Viper) i Clödie. Na gitarach zagrali Grzegorz Skawiński z Kombii, Wojciech Hoffmann z Turbo, Wacław "Vogg" Kiełtyka z Decapitated.

Do tego zacnego grona dołączyli również Jacek Hiro z zespołu Kat & Roman Kostrzewski, Sceptic, Dariusz "Daron" Kupis z Frontside, Robert "Kazon" Kazanowski z kapeli Nocny Kochanek, Arek Kaczmarek z Chainsaw oraz Maciej Chilkiewicz, Jakub Szambelan, Oliwer Sosnowski i Tommy Flak. Na klawiszach zagrał Piotr "Voltan" Sikora  z Exlibris, Leash Eye oraz Mirek Skorupski z White Highway.

Posłuchajcie zatem, jak wypadł cover Hear N' Aid w wykonaniu takiego ogromnego grona polskich muzyków:

Projekt Hear N' Aid powstał w 1985 roku z inicjatywy Ronniego Jamesa Dio, Jamesa Baina i Viviana Campbella, którzy grali wówczas w kapeli Dio. Celem charytatywnego projektu była zbiórka pieniędzy na rzecz głodującej Afryki. Zebrano w sumie 3 mln dolarów, które przeznaczono m.in. na kupno maszyn rolniczych.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.