Polka zagrała riffy Rammsteina na lirze korbowej. Na co dzień gra w zespole Eluveitie [WIDEO]

11.02.2021 18:34
Artystka Eluveitie w coverze Rammsteina Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Rammstein zagrany na lirze korbowej? Posłuchajcie nietuzinkowych coverów.

Rammstein szykuje się do wydania nowego albumu, który ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w 2021 roku. Oczekiwanie na nowe nagrania można sobie umilić słuchając starych płyt niemieckiej kapeli, albo wyszukując ciekawych coverów, a tego jest pełno w interesie. Posłuchajcie, jak twórczość grupy Rammstein brzmi na nietypowym instrumencie.

Polecamy

Polka zagrała riffy Rammsteina na lirze korbowej. Na co dzień gra w zespole Eluveitie [WIDEO]

Michalina Malisz występuje w szwajcarskim zespole folkmetalowym Eluveitie od 2016 roku. Artystka gra na nietypowym instrumencie - lirze korbowej. Najwidoczniej Michalina postanowiła wykorzystać wolny czas spowodowany odwołaniem tras koncertowych i nagrała ciekawe covery. Kobieta wzięła na warsztat riffy grupy Rammstein i zagrała je właśnie na lirze korbowej. W jednym nagraniu połączyła fragmenty m.in. utworów "Sonne", "Ich Will", "Feuer Frei". Posłuchajcie, jak jej wyszło:

Polecamy

Prawda, że takie nagranie tylko zaostrza apetyt na nową płytę Rammsteina? Jeszcze w październiku 2020 roku w sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy perkusistę Christopha Scheindera w studiu. Flake rozwiał wszelkie wątpliwości opowiadając o pracy zespołu, który wcześniej nie planował nagrywania nowej płyty. Wszystko przez nadmiar wolnego czasu z powodu odwołanych koncertów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.