Polscy fani Depeche Mode stworzyli klip do „Going Backwards”

Aleksandra Degórska
06.07.2017 16:57
Polscy fani Depeche Mode stworzyli klip do „Going Backwards” Fot. kadr z wideo

Mroczny teledysk powstał z okazji koncertu kapeli w Warszawie, który odbędzie się 21 lipca 2017 roku.

Zespół właśnie wydał 14. studyjny album „Spirit”. Z krążka pochodzą single „Where's the Revolution” oraz „Going Backwards”, do którego ostatnio powstał klip w 360 stopniach. Tymczasem polscy fani postanowili stworzyć własną wersję teledysku do tego numeru z okazji zbliżającego się warszawskiego koncertu Depeche Mode w Warszawie.

Za teledysk odpowiedzialna jest Adrianna Dziedziela, która ma na swoim koncie już sporo fanowskich klipów do utworów brytyjskiej kapeli. W wideo do „Going Backwards” wzięło udział około 20 osób. Jeżeli zaś chodzi o fabułę, to reżyserka chciała pokazać tajemniczą postać, która przemierza różne obszary spotykając dziwne postacie nawiązujące do zwierząt, o których jest mowa w utworze. Tak jak mówi tekst piosenki - ludzie się cofają, dziwaczeją, stają się jak zwierzęta.

Co dalej dzieje się z tajemniczą kobietą w klipie? Przekonajcie się sami:

Pomysł na taką wersję klipu pojawił się u Ady przy pierwszym odsłuchu płyty pod koniec marca 2017. Reżyserka od razu wpadła na pomysł fabuły i zaczęła szukać fanów Depeche Mode, którzy chcieliby wystąpić w klipie nagrywanym w Łodzi.

Przypomnijmy, że Depeche Mode pojawi się nie tylko na warszawskim koncercie 21 lipca 2017, ale również na trzech występach w 2018 roku. Zespół odwiedzi Kraków, Łódź oraz Gdańsk.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.