Polscy fani Florence and the Machine przygotowali akcję koncertową w duchu Girl Power

Aleksandra Degórska
02.05.2018 11:55
Polscy fani Florence and the Machine przygotowali akcję koncertową w duchu Girl Power Fot. Landmark Media/IPA/SIPA/EAST NEWS

Wielbiciele wokalistki wpadli na pomysł, żeby akcję koncertową połączyć z charytatywną zbiórką. Sprawdźcie, co dokładnie przygotowali z okazji występu Florence and the Machine.

Drugiego dnia festiwalu Orange Warsaw Festival, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie, zagra Florence+The Machine. W Polsce charyzmatyczna wokalistka cieszy się ogromną popularnością. Zatem nic dziwnego, że polski fanklub zespołu postanowił zorganizować akcję koncertową, która jest jednocześnie inicjatywą charytatywną.

Akcja polskich fanów na koncercie Florence and the Machine

Raise It Up to akcja o charakterze Girl Power mająca na celu wyraz solidarności, równości i obopólnego wsparcia kobiet. Polegać ma ona na podniesieniu podczas piosenki „Rabbit Heart” święcących różowych kwiatów symbolizujących piękno, szacunek i kobiecość.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Akcja charytatywna na koncercie Florence and the Machine

Jednocześnie fanklub nawiązał współpracę z brytyjską fundacją Wonder Foundation, której podstawowym celem jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz umożliwienia i poprawy dostępu do edukacji oraz w zwiększenia możliwości zatrudnienia dziewczynek i kobiet z środowisk najbardziej narażonych na ubóstwo na całym świecie.

Z tej okazji powstała seria koszulek, a dochód z ich sprzedaży zasili konto fundacji.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Osoby wybierające się na koncert mogą zatem wesprzeć akcję – kupić koszulki oraz zaopatrzyć się w różowy kwiat. Świecące kwiatki będą również rozdawane na terenie festiwalu przez ekipę fanklubową, jednakże ich ilość jest ograniczona, dlatego też organizatorzy akcji zachęcają do przyniesienie własnych - można w nie samodzielnie wstawić diodę, różowego glowsticka lub w trakcie utworu zwyczajnie doświetlić lampą z telefonu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.