05.12.2018 18:40

Polscy fani Linkin Park stworzyli petycję. Proszą o koncert Mike'a Shinody

Nieoficljalny, polski fanklub grupy Linkin Park stworzył petycję, która ma sprawić, że organizatorzy koncertów sprowadzą do naszego kraju Mike'a Shinodę. Uda się?

Mike Shinoda
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Zespół Linkin Park nie może narzekać na brak popularności w Polsce. Zarówno w 2017 roku w Krakowie, jak i dwa lata wcześniej podczas koncertu w Rybniku grupa bawiła się tak samo dobrze, jak licznie przybyła na wydarzenia publika. Fani z całego świata nie raz pokazali, że zespół to dla nich coś więcej niż muzyka. Cieszyli się z sukcesów formacji i płakali po śmierci Chestera Benningtona. Fanowska akcja doprowadziła też do pobicia rekordu wyświetleń utworu "Numb" w serwisie YouTube.

Mike Shinoda w Polsce - petycja

Tym razem nieoficjalny, polski fanklub Linkin Park postanowił spróbować sprowadzić do naszego kraju MIke'a Shinodę. Wielbiciele muzyka są zawiedzeni, że europejska trasa "Post Traumatic Tour" omija Polskę. Postanowili, więc wziąć sprawy we własne ręce. Na stronie change.org, powstała specjalna petycja, która ma przekonać organizatorów koncertów, że występ członka Linkin Park w naszym kraju to dobry pomysł. 

"

Zwracamy się do organizatorów imprez masowych w Polsce z prośbą o zaproszenie Mike'a Shinody do naszego kraju. Pokażmy, że polscy fani potrafią się "zebrać" i ściągnąć Mike'a na koncert. Każda osoba się liczy!  "

Fanklubowi udało się zebrać niemal 1100 podpisów z 1500, jednak akcja jeszcze trwa. Twórcy petycji skierowali swoją prośbę do agencji, które organizują największe koncerty w Polsce. Na liście znalazło się Live Nation, Prestige MJM, Rochstar Events i Go Ahead.

Mike
Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Linkin Park