18.05.2015 14:36

Polscy fani zaskoczyli muzyków Foo Fighters

Muzycy otrzymali prezent przygotowany przez polskich fanów. Chcieli oni pokazać, jak bardzo cieszą się z przyjazdu zespołu do Polski. Zobaczcie, jak wyglądało ich spotkanie...

Polscy fani zaskoczyli muzyków Foo Fighters
foto: GRANT BALL

Pamiętacie jak pisaliśmy o koncercie muzyków Foo Fighters na amerykańskim jarmarku Conejo Valley Days? Pojawili się na nim także Polacy. Perkusista zespołu zaprosił na występ, Ismeril, reprezentantkę fanklubu Foo Fighters Crew Poland. Miała ona okazję przyjrzeć się organizacji koncertu Chevy Metal od kuchni.

"

Byłam przez cały dzień na backstage'u. Widziałam, jak chłopaki przyjeżdżają z całymi rodzinami. Wszędzie było pełno dzieci, a atmosfera była piknikowa. "

Oprócz zobaczenia zespołu na żywo, Ismeril mogła spotkać się z Davem Grohlem i resztą grupy. Od Taylora Hawkinsa dostała w prezencie pałeczki perkusyjne. Były na nich ślady krwi, ponieważ muzyk skaleczył się w czasie koncertu.

Zobaczcie fotografie z koncertu Chevy Metal oraz zdjęcia muzyków zrobione przez Foo Fighters Crew Poland:

Fanklub przygotował dla zespołu niespodziankę. Stworzył wydarzenie, na którym fani mogli napisać krótkie wiadomości do członków kapeli. Wyrazili w nich, jak bardzo cieszą się z tego, że grupa przyjedzie do Polski. Początkowo miały się one znaleźć na plakacie. Zainteresowanie było jednak tak duże, że z tekstów powstał ostatecznie zin o objętości kilkunastu stron. Każdy z muzyków otrzymał własny egzemplarz. Grohl był bardzo zaskoczony, gdy Ismeril opowiedziała mu o szczegółach akcji. 

"

Dave słuchał z niedowierzaniem. Dla niego to było niesamowite, że ja z tak daleka leciałam na koncert Chevy i że zrobiliśmy coś takiego. Ciągle powtarzał tylko „cool”, „awesome”, „really?”, „for the whole band?”. "

Zobaczcie prezent, który fani przygotowali dla muzyków:

Foo Fighters zagra w Polsce 9 listopada 2015 roku. Zespół wystąpi w Krakowie w Tauron Arenie. Będzie to pierwszy koncert zespołu w naszym kraju od prawie dwudziestu lat. W 1996 roku muzycy wystąpili w Sopocie

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Rock News Foo Fighters