24.10.2019 13:25

Polscy uczniowie nagrali cover "Sobie i Wam", hymnu Męskiego Grania 2019 [WIDEO]

Posłuchajcie, jak uczniowie z Dąbrowy Górniczej i Sosnowca wypadli w coverze piosenki "Sobie i Wam".

Męskie Granie cover
foto: kadr z wideo

Nosowska, Igo, Organek i Zalewski zostali ambasadorami Męskiego Grania 2019. Jak co roku, impreza otrzymuje piosenkę, która staje się hymnem wydarzenia i rozbrzmiewa w rozgłośniach radiowych. Muzycy nagrali utwór "Sobie i Wam", który doczekał się wielu coverów, m.in. w wykonaniu młodego polskiego zespołu.

Polscy uczniowie nagrali cover "Sobie i Wam", hymnu Męskiego Grania 2019 [WIDEO]

Za hymn Męskiego Grania ponownie wziął się zespół Happy Choir, złożony z uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej, Prywatnego Gimnazjum i Prywatnego LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. Grupa ma już na swoim koncie cover piosenki "Początek" z 2018 roku. Tym razem wraz z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr.1 w Sosnowcu nagrali "Sobie i Wam".

Polscy uczniowie w coverze Imagine
Polscy uczniowie w coverze Imagine
Przeczytaj także Polscy uczniowie nagrali cover "Imagine" Johna Lennona wspierając akcję #stopnienawiści

Mateusz Ligenza z zespołu wyznał redakcji Antyradio.pl :

"

Jako młode pokolenie chcemy dzięki muzyce nieść zmiany, chcemy przez to zwracać uwagę na różne problemy społeczne w naszym kraju i nie tylko. Ponownie pokazaliśmy, że mimo różnicy wieku potrafimy się złączyć i działać wspólnie mimo bariery wieku. W tym teledysku widać blokowiska, gdzie się wychowaliśmy i mieszkamy. Mamy nadzieję, że u wielu widzów również wzbudzi to pozytywne wspomnienia. "

Zobacz także: "Początek" Męskiego Grania po angielsku. Posłuchaj świetnego coveru

Tagi: Duperele Męskie Granie