"Polska Whitney Houston" wygrała The Voice Kids. Ma tylko 12 lat! [WIDEO]

19.04.2021 10:54
The Voice Kids Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

12-latka zaśpiewała w finale The Voice Kids 4 utwór Whitney Houston. Ten cover zapewnił jej zwycięstwo.

17 kwietnia 2021 odbył się finał programu The Voice Kids, w którym zobaczyliśmy Sarę Egwu James, Tatianę Kopalę oraz Olka Klembalskiego. Zwyciężyła Sara, która od początku programu była faworytką i porównano ją do Whitney Houston. W finałowym odcinku wykonała utworu właśnie tej wokalistki i przypieczętowała tym swoją wygraną.

Polecamy

"Polska Whitney Houston" wygrała The Voice Kids. Ma tylko 12 lat! [WIDEO]

12-letnia Sara była w drużynie Tomson i Barona. W finale zaśpiewała m.in. utwór Houston "The Greatest Love of All" i oczarowała widzów oraz jurorów swoim wykonaniem:

Posłuchajcie również, jak dziewczyna wykonała utwór "Czas nas uczy pogody" oraz "My hometown" z filmu „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga”:

12-letnia Sara szkoli swoje muzyczne umiejętności w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach oraz w Miejskim Ośrodku Kultury SMOK. Główną wygraną w programie jest kontrakt płytowy, czekamy zatem z niecierpliwością na piosenki Sary, bo zapowiada się nam młoda, ciekawa gwiazda na polskiej scenie muzycznej.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.