Polska gitarzystka zagrała cover "I'm eighteen" Alice Coopera

Aleksandra Degórska
21.12.2018 15:31
Polska gitarzystka|undefined Fot. kadr z wideo

Babski cover utworu Alice Coopera? Posłuchajcie, jak sympatyczna gitarzystka wykonała słynny hit "I'm eighteen".

Utwór "I'm eighteen" pojawił się na rynku w 1970 roku. Myśląc o Alice Cooperze od razu kojarzy się właśnie ten numer. Artysta, chociaż dawno już świętował swoją 18-nastkę, to nadal wykonuje kawałek na koncertach. Im bardziej słynny utwór, tym więcej coverów tego numeru można znaleźć. Tak sytuacja wygląda mniej więcej również z "I'm eighteen".

Polska gitarzystka zagrała cover "I'm eighteen" Alice Coopera

Za utwór Alice Coopera wzięła się polska YouTuberka Ada Kaczanowska. Gitarzystka nagrywa covery rockowych oraz metalowych hitów i jej filmiki mają sporo wyświetleń na YouTube. Nic dziwnego, bo dziewczyna wymiata na gitarze i udowadnia, że gra nie gorzej niż zawodowi muzycy. Jak Ada wypadła w utworze Alice Coopera?

Polska gitarzystka wykonała dotychczas covery grupy Mastodon czy Judas Priest. Metalowy świat zdominowany jest przez mężczyzn, zatem cieszy fakt, że dziewczyna nagrywa kolejne nagrania, które cieszą ucho... i oko.

Alice Cooper nie chce przejść na emeryturę

28 lipca 2017 ukazał się pierwszy od 6 lat studyjny album zatytułowany „Paranormal”. Na płycie znalazły się utwory zarejestrowane w Nashville z Bobem Ezrinem. Na tym jednak nie koniec, bo muzyk postanowił wskrzesić Hollywood Vampires. Alice Cooper wyznał, że przejdzie na emeryturę, gdy przestanie myśleć, że jego kolejny album będzie najlepszym.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.