25.02.2019 15:20

Polski YouTuber nagrał cover "Through Glass" Stone Sour

Posłuchajcie, jak YouTuber wypadł w repertuarze grupy Stone Sour.

Corey Taylor
foto: Avalon.red/REPORTER/East News

Stone Sour ma na swoim koncie 6. studyjnych krążków, przy czym ostatni zatytułowany "Hydrograd" pojawił się w czerwcu 2017. Jednym z najsłynniejszych hitów formacji jest ballada "Through Glass" pochodząca z "Come What(ever) May". W tym numerze Corey Taylor pokazał, że dobrze odnajduje się również w spokojniejszym repertuarze i nie musi koniecznie wydzierać się wniebogłosy, jak to robi w Slipknocie.

Polski YouTuber nagrał cover Stone Sour

Im popularniejszy utwór, tym więcej coverów powstaje. "Through Glass" doczekał się wielu różnych przeróbek oraz interpretacji i teraz mamy kolejny cover, tym razem w wykonaniu polskiego YouTubera Daniela Wójcika.

Czy wiesz, co o tym myśli Corey Taylor? [QUIZ]
Czy wiesz, co o tym myśli Corey Taylor? [QUIZ]
Przeczytaj także Czy wiesz, co o tym myśli Corey Taylor? [QUIZ]

Serwis Antyradio.pl wspomniał już o muzyku przy okazji jego coveru "Numb" Linkin Park. Sukces tego nagrania spowodował, że artysta zdecydował się na kolejne nagranie i tym razem wybrał przebój Stone Sour.

Posłuchajcie, jak Polak wypadł w piosence "Through Glass":

YouTuber już zapowiada, że na jego kanale pojawią się kolejne covery:

"

Mój kanał będzie teraz nabierał rozpędu, bo postanowiłem cyklicznie wrzucać jakiś numer w klimacie nu metal/ rock /alternative. Mam wielką ochotę poruszyć naszą publikę i obudzić w nich chęć słuchanie muzyki i chodzenie na koncerty, tak jak kiedyś. "

Stone Sour w ramach promocji krążka "Hydrograd" odwiedził Polskę 13 czerwca 2018 grając koncert na warszawskim Torwarze przed Marilynem Mansonem. Na występie oprócz hitu "Through Glass" nie zabrakło nowszych utworów, jak chociażby "Song #3" czy "Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)".

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele