18.11.2019 12:37

Polski aktor udawał basistę Kiss w talent show. Posłuchaj coveru "Rock and Roll All Nite"

Jak Robert Koszucki poradził sobie w kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
foto: kadr z wideo

Telewidzowie nadal śledzą losy uczestników talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym gwiazdy wcielają się w zagranicznych oraz polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. W każdym odcinku możemy usłyszeć covery zarówno współczesnych gwiazd pop, jak również muzyków wykonujących rap, disco czy rock. W 11. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowego coveru.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Robert Koszucki jako Gene Simmons [WIDEO]

Robert Koszucki ma już wprawę w graniu rockmanów. W poprzednim odcinku wcielił się w wokalistę Chłopców z Placu Broni, jak również udawał frontmana Depeche Mode. Aktor gra w serialu "Na dobre i złe", jak również ma na swoim koncie wiele ról w spektaklach m.in. w Teatrze 6. piętro czy we wrocławskim Teatrze Capitol. Czy jest jednak na tyle dobrym aktorem, by dać sobie radę z rolą basisty grupy Kiss? Robert Koszucki wykonał cover "Rock and Roll All Nite".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeczytaj także Covery grup Bon Jovi i Chłopcy z Placu Broni w polskim talent show

Za tydzień odbędzie się finał programu, podczas którego wystąpią Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska, Adam Strycharczuk i Emilia Komarnicką – Klynstra. Gościnnie w duetach pojawią się Kasia Ptasińska, Ewelina Ruckgaber, Robert Koszucki i Jeremi Sikorski.

Zobacz także: Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm po programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest odpowiedź wokalistki 

Tagi: Duperele Kiss Twoja Twarz Brzmi Znajomo