Polski aktor udawał wokalistę RHCP. Internauci: ''Przez sztuczne usta ciężko go zrozumieć" [WIDEO]

13.09.2021 15:56
Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Powrócił program ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w 1. odcinku jeden z uczestników udawał frontmana Red Hot Chili Peppers.

Właśnie ruszył 15. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wielu internautów krytykuje program za dziwne charakteryzacje i słabe występy, ale mimo to pojawił się kolejny sezon, który zainteresował niejednego widza. Tym razem na scenie mogliśmy podziwiać m.in. Roberta Janowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan czy Tomasza Ciachorowskiego, który wcielił się w wokalistę Red Hot Chili Peppers.

Polecamy

Polski aktor udawał wokalistę RHCP. Internauci: ''Przez sztuczne usta ciężko go zrozumieć" [WIDEO]

Tomasza Ciachorowskiego możecie kojarzyć z takich produkcji, jak chociażby "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Korona Królów" czy "Pierwsza Miłość". W 1. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor udawał wokalistę Red Hot Chili Peppers i zaśpiewał "Californication". Wielu internautów przychylnie oceniło występ Ciachorowskiego, chociaż niektórzy zauważyli, że przez charakteryzację ciężko było zrozumieć, o czym śpiewa aktor. Zobaczcie i oceńcie sami występ Ciachorowskiego:

Odcinek wygrał Robert Janowski, który udawał Halinę Kunicką i zaśpiewał piosenkę "Od nocy do nocy":

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.