Polski pop w rockowej wersji
Magda Słomka
17.09.2015 16:37
Polski pop w rockowej wersji Fot. kadr z wideo

Włączasz radio z muzyką popularną i chce Ci się zwracać? Masz dosyć tego, że wszystkie kawałki są takie same? Jest na to sposób – przerobienie ich na rockową nutę!

Nawet jeśli nie masz ochoty znać najpopularniejszych hitów, które bombardują listy przebojów i wbijają się w czaszkę szybciej niż zdążysz się zorientować, to i tak je usłyszysz.

Wystarczy, że wejdziesz do pobliskiego warzywniaka, nabierzesz chęci do zagrania w Lotto czy zapragniesz wizyty u fryzjera. Tutaj każda sekunda się liczy... Jedna chwila, a Twoja głowa zostanie zarośnięta przez korzenie polskiego popu dzisiejszych czasów, który nie zawsze grzeszy ambicją...

Jak sprawić, by muzyka, której nie cierpisz, stała się w końcu znośna? Przerobić ją na rockowo i metalowo!

Autorem filmu jest użytkownik serwisu YouTube kryjący się pod pseudonimem „MyStudio AndI”, który odważył się wysłać nam swój film osobiście.

Można zaobserwować coraz więcej polskich wojowników stających w obronie rockowych duszyczek... Słuchaliście już płyty „Królowie życia” Gangu Albanii zagranej na gitarze...? Jeśli nie, warto nadrobić zaległości!

Wersja którego kawałka podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.