Polskie gwiazdy metalu w coverze "I Want It All" Queen. W nagraniu usłyszymy muzyków Nocnego Kochanka i Vadera

07.04.2021 16:58
Nocny Kochanek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Queen w wykonaniu polskich gwiazd metalu. Cover "I Want It All" nagrali m.in. muzycy Nocnego Kochanka, Vadera, CETI, Sorry Boys.

Polish Metal Alliance to projekt powstały z inicjatywy Macieja Koczorowskiego z bydgoskiego zespołu Chainsaw. Muzyk zebrał śmietankę polskiego metalu, by razem nagrać covery słynnych rockowych i metalowych kawałków. Dotychczas muzycy stworzyli covery Judas Priest oraz Iron Maiden. Teraz wzięli się za Queen.

Polecamy

Polskie gwiazdy metalu w coverze "I Want It All" Queen. W nagraniu usłyszymy muzyków Nocnego Kochanka i Vadera [WIDEO]

W każdym coverze zarejestrowanym przez Polish Metal Alliance możemy usłyszeć innych muzyków. W najnowszym nagraniu na wokalu udzielali się Tomasz Struszczyk z Turbo, Maciej Koczorowski z Chainsaw, Wojciech Cugowski, który również chwycił za gitarę, oraz Krzysztof Sokołowski z Nocnego Kochanka. Posłuchajcie, jak taki skład poradził sobie ze słynnym utworem Queen:

Na gitarach zagrali Jarek Chilkiewicz współpracujący z Piotrem Cugowskim oraz Marek Pająk z Vadera. W utworze usłyszymy również basistę CETI, Tomasza Targosza, perkusistę Sorry Boys, Łukasza Tomczaka, zaś na klawiszach zagrał Mirek Skorupski z White Highway.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.