Pomóż Tides From Nebula w budowie własnego studia
Jakub Gańko
17.06.2016 13:07
Pomóż Tides From Nebula w budowie własnego studia Fot. kadr z wideo

Maciej Karbowski i Tomasz Stołowski z warszawskiej grupy pracują nad stworzeniem własnego studia nagraniowego. Możecie ich wesprzeć na specjalnej stronie.

Tides From Nebula to czołowi polscy reprezentanci post-rocka. Ich cztery dotychczasowe albumy studyjne zebrały bardzo ciepłe opinie i zapewniły popularność, która pozwala im regularnie grać również poza granicami naszego kraju. O tym, jak wielką wagę przykładają do swoich produkcji, możecie przekonać się z rozmowy, jakiej udzielili serwisowi Antyradio.pl czy choćby promującego krążek „Safehaven” klipu do utworu „The Lifter”.

Teraz muzycy proszą o pomoc w realizacji kolejnego ze swoich marzeń - budowie Nebula Studio, w którym powstaną nie tylko kolejne dzieła Tidesów, lecz także będzie przyjazne wszystkim innym zainteresowanym artystom. Maciejowi Karbowskiemu i Tomaszowi Stołowskiemu zależy, by powstało profesjonalnie wyposażone miejsce, które będzie charakteryzować również unikatowy klimat.

Pomysł nie jest nowy, a muzycy pracują nad nim już od wielu miesięcy.

By zebrać brakujące fundusze, członkowie Tides From Nebula powołali do życia kampanię crowdfundingową. Jak sami przekonują, zebrane w ten sposób pieniądze będą stanowiły zaledwie 8% całkowitego kosztu studia nagraniowego.

Głównym celem projektu jest wykończenie reżyserki. Fundusze zostaną przeznaczone na materiały budowlane i elementy wykończenia, od bardzo prozaicznych jak karton-gips, aż po wyszukane elementy dekoracyjne, ozdobne lampy, które stworzą wspaniały klimat.

  • materiały budowlane - 8000 zł
  • materiały do budowy adaptacji akustycznej - 6000 zł
  • materiały wykończeniowe - 7000 zł
  • umeblowanie reżyserki - 5000 zł
  • robocizna - 0 zł - wszystko budujemy sami :)

Jak zazwyczaj w przypadku tego typu akcji, za wsparcie można otrzymać wyjątkowe gadżety. Tym razem możemy stać się posiadaczami naszyjnika z kostki gitarowej, koszulki Nebula Studio czy oczywiście ostatniej płyty Tides From Nebula. Jeśli zdecydujemy się przelać 500 zł, zostaniemy zaproszeni do studia na szkolenie z nagrywania - za dwa razy więcej będziemy mogli w nim spędzić już cały dzień, a za 2000 zł - aż trzy.

Za 5000 zł dostaniemy możliwość wzięcia udziału wraz z osobą towarzyszącą w kameralnym koncercie zespołu. Impreza odbędzie się w studiu dla maksymalnie 10 widzów.

Inicjatywę wsparło już wielu zaprzyjaźnionych artystów. Swoje poparcie wyrazili m.in. muzycy zespołów Coma, Happysad czy Sounds Like The End Of The World, a także klub Progresja Music Zone. O swoich kolegach nie zapomnieli również członkowie zagranicznych grup Caspian i Shining, z którymi Warszawiacy koncertowali.

Wesprzecie budowę Nebula Studio?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.