16.05.2017 15:43

Pomóż ufundować dokument o grindcore'owej babci

W zamian 68-latka może nawet dograć partię wokalną do Twojego utworu!

Pomóż ufundować dokument o grindcore'owej babci
foto: kadr z wideo

Grindcore'owa babcia to prawdziwy fenomen. Dziarska kobieta zdobyła popularność w internecie dzięki utworowi „Any Cost”, który zaprowadził ją nawet do programów telewizyjnych. Od słowa do słowa, po debiutanckim teledysku przyszła pora na całą płytę „Age of Destruction” oraz promującą ją trasę koncertową...

No dobra, ale najwyższa pora zastanowić się: jak do tego w ogóle doszło? Wiemy, że wokalistka jest matką lidera grindcore'owej kapeli Corrupt Leaders i to właśnie syn pomaga jej od początku w rozwoju kariery, komponując również jej kawałki. The Grindmother to jednak nadal dość enigmatyczna postać.

Teraz mamy szanse na to, by ten stan rzeczy zmienić. Powstaje bowiem film dokumentalny o grindcore'owej babci. Obraz zatytułowany „Age of Destruction” ma przybliżyć fenomen starszej pani, przyjrzeć się z bliska kulisom jej koncertów oraz wyjaśnić nam, czemu obrała taką drogę kariery w tak podeszłym wieku.

Aby projekt doszedł do skutku, filmowcy potrzebują jednak wsparcia. Ich celem jest 12 tysięcy dolarów kanadyjskich (ok. 33 600 zł), które przeznaczą na zakup sprzętu, wynajęcie ekipy filmowej, opłacenie kosztów podróży i ostatecznie wytłoczenie płyt DVD z gotowym filmem.

Szczegóły kampanii znajdziecie na Kickstarterze. Oprócz standardowego dla takich akcji zestawu gadżetów, fizycznego wydania produkcji czy wpisania nazwiska na listę płac, wspierający mogą liczyć na naprawdę ciekawe bonusy...

Jeśli macie np. własną kapelę, za 250 dolarów kanadyjskich możecie poprosić grindcore'ową babcię, by dograła swoje wokale do Waszego kawałka. Oczywiście wcześniej musi zaakceptować materiał. Za 1000 dolarów kanadyjskich wpłacający może zabrać 15 znajomych na prywatny pokaz filmu - trzeba tylko z własnej kieszeni wybrać się do Kanady.

Oczywiście dostępne są też znacznie tańsze opcje - jeśli wystarczy nam np. koszulka czy osobisty list od The Grindmother.

Co sądzisz o karierze grindcore'owej babci?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele