31.03.2020 13:20

Poniedziałki z Metalliką: Zobacz koncert zespołu w Paryżu z 2017 roku

Oto kolejny zapis koncertu udostępniony przez Metallikę, by umilić nam domową izolację. 

Metallica
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica postanowiła zachęcić swoich fanów do tego, by zostali w domu i nie narażali siebie oraz innych na zarażenie się koronawirusem. Przebywanie tyle dni i tygodni w domu nie jest wcale łatwe, dlatego też kolejni artyści starają się jakoś umilić fanom czas spędzony w czterech ścianach.

Poniedziałki z Metalliką: Zobacz koncert zespołu w Paryżu z 2017 roku

Thrashmetalowcy stworzyli akcję Poniedziałki z Metallicą, w ramach której co tydzień zespół udostępnia nagrania ze swoich koncertów. Pierwszy występ udostępniono 23 marca 2020 i był to zapis koncertu w Slane Castle z 8 czerwca 2019. Tydzień później, czyli 30 marca 2020 Metallica podzieliła się nagraniem z paryskiego koncertu z 8 września 2017 roku. Zobaczcie, jak wypadł ten występ:

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Poniedziałki z Metalliką. Zespół wymyślił atrakcje dla fanów, żeby zostali w domu

Jak oceniasz akcję Poniedziałki z Metalliką?

Również muzycy Metalliki zostali w domu. Kirk Hammett postanowił wykorzystać wolny czas i zaczął pracować na nowym materiałem Metalliki chwaląc się na social mediach, że właśnie wymyśla nowe riffy. Na razie nie wiadomo, kiedy mielibyśmy się spodziewać nowego materiału od Metalliki tym bardziej, że James Hetfiled musiał przedłużyć terapię odwykową. 

Zobacz także: Kirk Hammett został w domu i tworzy nowe riffy dla Metalliki  

Tagi: Rock News Metallica