Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku
07.04.2020 12:55
Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica udostępniła kolejny swój koncert na YouTubie. W ten sposób chce pomóc fanom, którzy muszą zostać w domu.

Oglądanie koncertów i słuchanie muzyki ulubionych kapel to bardzo skuteczna metoda na walkę z nudą w domu podczas kwarantanny. Metallica wpadła na ciekawy pomysł, by w każdy poniedziałek udostępniać nagrania ze swoich koncertów. Fani mogą obejrzeć archiwalne nagrania i umilić sobie czas spędzony w czterech ścianach. 

Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku

6 kwietnia 2020 Metallica podzieliła się zapisem występu z 22 lipca 2009 roku w Kopenhadze. To kolejne koncertowe wideo po nagraniu z Paryża oraz Irlandii. Obejrzyjcie zatem, jak zespół wypadł w Danii ponad 10 lat temu.

Zobacz także: Legendarny wrestler użył muzyki Metalliki w swoim wejściu do ringu [WIDEO]

Wielu artystów nie tylko udostępnia swoje nagrania lub gra koncerty online, ale również wspiera akcje charytatywne, by walczyć z pandemią koronawirusa. Metallica postanowiła na ten cel przekazać 350 tysięcy dolarów. Zespół wsparł 4 organizacje, m.in. bank żywnościowy w USA czy fundację wspomagającą artystów i ekipy koncertowe uderzone przez epidemię. Kapela udostępniając swoje koncerty na YouTubie zbiera datki od widzów, które również zostaną wykorzystane na cele charytatywne. 

Zobacz także: Metallica przekazała 350 tysięcy dolarów na walkę z koronawirusem 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.