Wokalistka Halsey zrobiła sobie tatuaż z twarzą Marilyna Mansona

Aleksandra Degórska
14.02.2019 16:11
Wokalistka Halsey zrobiła sobie tatuaż z twarzą Marilyna Mansona Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Okazuje się, że również świat muzyki pop interesuje się mocniejszymi brzmieniami i inspiruje się takimi twórcami, jak chociażby Marilyn Manson.

Marilyn Manson szokuje, ale jednocześnie też zachwyca i inspiruje. Myśleliście, że tylko fani rocka i metalu wielbią muzyka, noszą koszulki z jego logo i katują ulubione płyty? Nic bardziej mylnego. Coraz częściej można spotkać celebrytów noszących T-shirty z podobizną Mansona - fanem artysty jest chociażby Justin Bieber. Okazuje się, że o krok dalej posunęła się inna gwiazda muzyki pop.

Popowa wokalistka zrobiła sobie tatuaż z twarzą Marilyna Mansona

Halsey to 24-letnia wokalistka, która ma na swoim koncie 2 studyjne albumy i nominację do nagród Grammy. Chociaż wygląda na grzeczną dziewczynę, to jednak drzemie w niej szatan - przynajmniej tak by wynikało na podstawie patrząc na jej nowy tatuaż. Dziewczyna zdecydowała się na dużą dziarę przedstawiającą Marilyna Mansona.

Przeczytaj także

Teraz będzie mogła straszyć plażowiczów pokazując tatuaż z wrednym wyrazem twarzy wokalisty. Zobaczcie, jak prezentuje się dziara:

To się nazywa prawdziwa fanka! Chociaż znamy przykłady gorszego poświęcenia - amerykańska wokalistka Kelsy Karter wytatuowała sobie na policzku twarz muzyka Harry'ego Stylesa z boysbandu One Direction... boli od samego patrzenia.

Na otarcie łez proponujemy Wam koszulki dla prawdziwych metalowców, na których przekręcono nazwy zespołów. Tym samym możemy sobie sprawić T-shirty z napisami Corn czy Slapknot.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.