Posłuchaj „Africa” Toto w wersji ze słowami ułożonymi alfabetycznie

Maciej Koprowicz
31.08.2018 12:35
Posłuchaj „Africa” Toto w wersji ze słowami ułożonymi alfabetycznie Fot. kadr z wideo

Jeśli kochacie porządek, a swoje płyty i książki układacie zawsze od A do Z, to ten cover kultowego  kawałka jest dla Was.

Utwór „Africa” Toto, który ukazał się na albumie „Toto IV” w 1982, kilkadziesiąt później zrobił nieoczekiwanie zawrotną karierę w internecie. Z nie do końca jasnych dla nas powodów chwytliwa piosenka o afrykańskich deszczach stała się internetowym memem.

W ostatnich latach na punkcie „Afriki” rozpętało się prawdziwe szaleństwo, co zaskoczyło nawet samych muzyków Toto – mówił o tym klawiszowiec zespołu, Steve Porcaro w wywiadzie dla Antyradio.pl. Kawałek doczekał się niezliczonej ilości przeróbek, często zupełnie absurdalnych.

„Africa” Toto w porządku alfabetycznym

Na przykład takiej, w którym dowcipny youtuber zmontował słynny teledysk tak, że poszczególne słowa tekstu zostały ułożone… w porządku alfabetycznym. Jak to brzmi? Przekonajcie się sami:

„Africa” Toto - covery

„Africa” doczekała się już naprawdę wielu zaskakujących internetowych coverów. Grano ją między innymi na kurczakach i dziecięcych klawiszach, wykonywały ją… samochody i stacje dyskietek. Niedawno powstały także cover w stylu black metal, przeróbka w wykonaniu postaci z kreskówek, a także bardzo dosłowna, polska wersja.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.