Rosyjska prowincja bawi się przy coverze "Ausländer". Posłuchaj Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

13.06.2019 16:23
Rammstein cover po rosyjsku|undefined Fot. kadr z wideo

Jak brzmi nowy singiel Rammsteina w języku naszych sąsiadów?

Po 10 latach czekania fani Rammsteina w końcu otrzymali nowy album. Jeszcze przed premierą poznaliśmy kawałki "Deutschland" oraz "Radio", które narobiły sporo szumu w sieci. Na trzeci singiel wybrano "Ausländer", do którego powstał klip pokazujący muzyków Rammsteina w roli kolonizatorów zapoznających się z tubylcami.

Cover "Ausländer" Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

Rosyjski YouTuber z kanału Radio Tapok wziął na warsztat nowy utwór Rammsteina. Muzyk chętnie tłumaczy teksty słynnych rockowych oraz metalowych piosenek i robi to naprawdę dobrze. Co więcej stara się podrobić manierę śpiewu danego wokalisty oraz nawiązać do oryginalnego teledysku. YouTuber niejednokrotnie sięgał po repertuar Rammsteina - na swoim koncie ma covery "Ich Will", "Link 234" czy "Deutschland".

Przeczytaj także

W rosyjskiej przeróbce "Ausländer" YouTuber również gra obcokrajowca, który przypływa do Rosji i poznaje tamtejszą kulturę. Przekonajcie się, jak prezentuje się ten zabawny klip:

Rammstein zagra koncert w Chorzowie

Już niedługo polska publiczność będzie mogła zobaczyć grupę na żywo w naszym kraju. W ramach stadionowej trasy koncertowej, Rammstein zagra 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim. Jako support zaprezentuje się duet Duo Jatekok, który zagra utwory z płyty "Klavier" Rammsteina.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.