13.06.2019 16:23

Rosyjska prowincja bawi się przy coverze "Ausländer". Posłuchaj Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

Jak brzmi nowy singiel Rammsteina w języku naszych sąsiadów?

Rammstein cover po rosyjsku
foto: kadr z wideo

Po 10 latach czekania fani Rammsteina w końcu otrzymali nowy album. Jeszcze przed premierą poznaliśmy kawałki "Deutschland" oraz "Radio", które narobiły sporo szumu w sieci. Na trzeci singiel wybrano "Ausländer", do którego powstał klip pokazujący muzyków Rammsteina w roli kolonizatorów zapoznających się z tubylcami.

Cover "Ausländer" Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

Rosyjski YouTuber z kanału Radio Tapok wziął na warsztat nowy utwór Rammsteina. Muzyk chętnie tłumaczy teksty słynnych rockowych oraz metalowych piosenek i robi to naprawdę dobrze. Co więcej stara się podrobić manierę śpiewu danego wokalisty oraz nawiązać do oryginalnego teledysku. YouTuber niejednokrotnie sięgał po repertuar Rammsteina - na swoim koncie ma covery "Ich Will", "Link 234" czy "Deutschland".

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także Rammstein rozpoczął stadionową trasę koncertową. Tak będzie na polskim występie [WIDEO]

W rosyjskiej przeróbce "Ausländer" YouTuber również gra obcokrajowca, który przypływa do Rosji i poznaje tamtejszą kulturę. Przekonajcie się, jak prezentuje się ten zabawny klip:

Rammstein zagra koncert w Chorzowie

Już niedługo polska publiczność będzie mogła zobaczyć grupę na żywo w naszym kraju. W ramach stadionowej trasy koncertowej, Rammstein zagra 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim. Jako support zaprezentuje się duet Duo Jatekok, który zagra utwory z płyty "Klavier" Rammsteina.

Tagi: Duperele Rammstein