16.10.2019 15:52

Posłuchaj coveru "Square Hammer" Ghosta po rosyjsku [WIDEO]

Czy twórczość Ghosta dobrze brzmi w języku rosyjskim? Przekonajcie się na własne uszy!

Cover Ghosta
foto: kadr z wideo

Ghost jest na tyle popularny, że twórczość grupy jest znana w wielu krajach na całym świecie. W ramach trasy z Metallicą zespół zagrał m.in. w Moskwie i rozgrzał publiczność do czerwoności. Kapela jest bardzo popularna u naszego wschodniego sąsiada i nic zatem dziwnego, że właśnie o cover Ghosta poprosili internauci rosyjskiego YouTubera z kanału Radio Tapok.

Cover "Square Hammer" Ghosta po rosyjsku [WIDEO]

YouTuber tworzy covery słynnych rockowych i metalowych utworów w języku rosyjskim. Muzyk sam tłumaczy teksty i stara się oddać oryginalny przekaz utworów. Co więcej nagrywa często teledyski, które nawiązują do oryginalnych klipów oraz wyglądu muzyków. Dotychczas zaśpiewał po rosyjsku piosenki Disturbed, System of a Down czy Rammsteina.

Jak YouTuber wypadł w coverze Ghosta? Artysta przyłożył się do coveru i nawet upodobnił się do Cardinala Copii. Obejrzyjcie wideo od 20-sekundy nagrania.

Rammstein cover po rosyjsku
Rammstein cover po rosyjsku
Przeczytaj także Rosyjska prowincja bawi się przy coverze "Ausländer". Posłuchaj Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

Kiedy nowa płyta Ghost?

Ghost zagra w 2020 tylko jeden koncert, bowiem Tobias Forge chce się skupić na nowej płycie. Frontman zapewnia, że krążek ukaże się w 2021 roku. Muzyk wejdzie do studia w styczniu 2020 roku i zamierza skomponować materiał w pół roku. Jeżeli się nie wyrobi w czasie, to nie zamierza popędzać projektu. Tobias Forge zapowiedział również koniec Cardinala Copii i pojawienie się nowego "frontmana".

Zobacz także: Ghost zagrał pierwszy raz nowe utwory na koncercie. Posłuchaj "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" [WIDEO]

Tagi: Duperele Ghost