22.02.2018 17:03

Posłuchaj coveru utworu „Nieboskłon” z Męskiego Grania w wykonaniu polskich uczniów

Dzieciaki z Dąbrowy Górniczej w ramach szkolnego projektu postanowiły nagrać swoją wersję utworu promującego Męskie Granie 2017. Jak prezentuje się ten cover?

Posłuchaj coveru utworu „Nieboskłon” z Męskiego Grania w wykonaniu polskich uczniów
foto: kadr z wideo

Imprezy spod znaku Męskiego Grania spotkały się z dużym zainteresowaniem fanów dobrego, polskiego grania. W 2017 roku na imprezie pojawili się tacy muzycy, jak Piotr Rogucki, Tomasz Organek i Monika Brodka. Piosenką promującą zeszłoroczną edycją był kawałek „Nieboskłon”.

Co ciekawe utwór doczekał się coveru w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej, Prywatnego Gimnazjum i Prywatnego LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. Dzieciaki jeszcze na początku roku szkolnego nie miały nic wspólnego z muzyką. Dla prawie każdego z nich był to pierwszy kontakt z kamerą oraz studiem nagrań.

Zobaczcie, jak uczniowie poradzili sobie z kompozycją „Nieboskłon”.

Na cover zwrócili uwagę Tomasz Organek i Piotr Rogucki udostępniając nagranie uczniów.

W sumie w projekcie wzięło udział 50 osób w wieku 9-19 lat. Dzieciaki już mają w planach nowy teledysk, zatem jak widać ten cover zmotywował ich, by iść w takim kierunku.

Jeżeli natomiast naprawdę lubicie Męskie Granie i mało Wam dotychczasowych koncertowych wydawnictw to możecie skusić się na płytę „Dogrywka”, która jest dopełnieniem albumu „Męskie Granie 2017”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Męskie Granie