26.04.2018 11:08

Posłuchaj elektronicznego singla „Ja pas!” od Nosowskiej

Ten singiel zaskoczy niejednego fana Hey i Katarzyny Nosowskiej. Przekonajcie się, jak brzmi solowy singiel wokalistki.

Nosowska - Ja pas!
foto: kadr z wideo

W czasie, gdy Hey zrobił sobie przerwę Kasia Nosowska postanowiła wykorzystać ten czas na solowy projekt. Jesienią 2018 roku ukaże się jej nowa płyta, a pierwszy singiel „Ja pas!” zwiastuje nowy kierunek obrany przez wokalistkę.Wiąże się to z jej współpracą z Michałem „Fox” Królem - współzałożycielem formacji 15 Minut Projekt, producentem i kompozytorem, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Marią Peszek. Zamiast rockowego brzmienia mamy zupełnie inny, elektroniczny klimat.

Nowy utwór Nosowskiej

Za reżyserię klipu odpowiada Jacek Kościuszko. Posłuchajcie, jak prezentuje się nowe wcielenie Nosowskiej:

Tak natomiast wokalistka opisała w kilku zdaniach swój nowy utwór:

nosowska post

Nowy materiał Nosowskiej fani będą mogli posłuchać przedpremierowo na żywo podczas TAURON Nowa Muzyka, który odbędzie się w dniach 28 czerwca-1 lipca 2018 w Katowicach. Zanim jednak do tego dojdzie to wokalistka pojawi się gościnnie na koncercie Bisz/Radex na imprezie Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury 20 maja 2018 oraz 16 czerwca 2018 w Cieszynie na Święcie Trzech Braci.

Co dalej z Hey?

Chociaż 2018 to przerwa dla Hey, to zespół zobaczyliśmy podczas gali wręczenie Fryderyków 2018. Grupa otrzymała nagrodę w kategorii Album roku rock za krążek „CDN”. Jest to 15. Fryderyk w karierze zespołu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Hey