03.09.2016 13:30

Posłuchaj jak Acid Drinkers „zostaje dziwką”

Titus i spółka podzielili się ze swoimi fanami pierwszym singlem z nadchodzącego krążka „Peep Show”. Posłuchajcie „Become a Bitch”!

Posłuchaj jak Acid Drinkers „zostaje dziwką”
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

O następcy „25 Cents for a Riff” z 2014 roku wiemy już praktycznie wszystko. Krążek zatytułowany „Peep Show” - skrót rozwija się jako „Paralysing, Expansive, Energetic Power Show” - trafi na rynek 23 września 2016 roku. Zespół zapewnił już na swoim Facebooku, że w nowym materiale nie zabraknie mocnych riffów.

Teraz możemy się o tym przekonać na własne uszy, a to za sprawą pierwszego singla, który promuje 17. album Acid Drinkers. Kawałek zatytułowany „Become a Bitch” trafił już do internetu. Zgodnie z zapowiedziami jest ostro i bezkompromisowo, a fani już dopatrują się w tym utworze wpływów Gojiry.

Posłuchajcie sami:

Materiał na „Peep Show” został tradycyjnie zarejestrowany w Perlazza Studio w Opalenicy, należącym do występującego z zespołem w latach 1998-2003 Przemysława „Perły” Wejmanna. Miksem utworów zajął się Jacek Miłaszewski, a wydawcą krążka będzie Makumba Music. Można już na niego składać zamówienia przedpremierowe: fani mają do wyboru samą płytę CD lub zestawy z koszulką (różne wzory).

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do nowego materiału, niech rozwieją je słowa samego Titusa...

"

Całkowicie nie bierzemy jeńców, ten album to będzie po prostu kop w papę! "

W oczekiwaniu na nową płytę Kwasożłopów zapraszamy Was zaś do lektury komiksów autorstwa niejakiego Ridoo, których głównymi bohaterami są Titus, Ślimak, Litza i Popcorn. Krakowski rysownik opublikował 10 części opowieści, m.in. „Raport o stanie umysłu”, „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości” oraz „Waran uderza ponownie”.

Jak oceniacie „Become a Bitch”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Acid Drinkers