Posłuchaj, jak brzmi utwór "Helena" My Chemical Romance w stylu lat 80.

27.09.2019 15:30
Posłuchaj, jak brzmi utwór "Helena" My Chemical Romance w stylu lat 80. Fot. kadr z wideo

Na kanale Johana Olssona na YouTubie pojawiła się przeróbka hitu My Chemical Romance. Sprawdźcie, jak brzmiałaby "Helena" nagrana przez boysband w latach 80.

My Chemical Romance to zespół popularny głównie wśród młodzieży na początku lat dwutysięcznych. Muzycy zarówno w swojej twórczości jak i wizerunku przemycali mroczne, ponure klimaty, które idealnie pasują do młodzieńczego buntu. Zupełnym przeciwieństwem artystów, którzy maszerowali w czarnej paradzie jest wesoła, beztroska, energiczna, pełna kiczu muzyka lat 80. Jednak w internecie możliwe jest wszystko. Na YouTubie opublikowano nagranie, które połączyło te dwa odległe bieguny.

My Chemical Romance - "Helena" w stylu lat 80.

Na kanale Johana Olssona pojawiło się wideo prezentujące utwór "Helena" w stylu lat 80. Youtuber podpisał swoje nagranie "Gerard Way i jego chłopcy mają złamane serca od 1984 roku". I faktycznie, utwór w tej niecodziennej wersji brzmi dokładnie jak hit wyjęty z tamtych lat. Filmik możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

"Helena" pochodzi z albumu "Three Cheers for Sweet Revenge" My Chemical Romance z 2004 roku. Muzycy otrzymali nagrodę magazynu "Kerrang!" za najlepszy teledysk do kompozycji. Utwór ma bardzo duże znaczenie dla frontmana grupy i autora tekstów, Gerarda Waya. W rozmowie z "Kerrang!" muzyk przyznał, że piosenka to list do niego samego. Opowiedział o tym, że zawsze nienawidził samego siebie i ma nadzieje, że ona zaczyna przeradzać się powoli w troskę i chęć dalszego pozostania przy życiu.

Zobacz też: Wokalista My Chemical Romance zachwycił się coverem swojej piosenki

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.