Posłuchaj minuty nowego Megadeth!

Magda Słomka
29.09.2015 10:34
Posłuchaj minuty nowego Megadeth! Fot. REPORTER / East News

Amerykańska kapela rozbudziła wyobraźnię wielbicieli udostępniając fragmenty nowych kawałków zagrane na basie i perkusji. Kiedy ukaże się pierwszy singiel z nowej płyty Megadeth?

Grupa pod przewodnictwem Dave’a Mustaine’a umieściła na swojej oficjalnej stronie internetowej animację zegara, który odlicza czas do 2 października 2015 roku, do godziny 19.00. Na razie nie wiadomo, co dokładnie oznacza ta data. Fani mają nadzieję, że to właśnie wtedy poznają szczegóły dotyczące 15. studyjnej płyty grupy.

Gdy teraz wejdziecie na stronę Megadeth i chwilę poczekacie, Waszym uszom objawi się nieznana partia basowa i perkusyjna...

Czyżby był to fragment nowego krążka? Nie można mieć 100% pewności. Jednak basista kapeli, David Ellefson, udostępnił wideo, na którym gra nowy numer Megadeth zatytułowany „Fatal Illusion”...

Grupa ogłosiła, że właśnie ten numer będzie pierwszym singlem promującym nową płytę i ukaże się 16 października 2015 roku.

Następca albumu „Super Collider” z 2013 roku był nagrywany na początku 2015 roku w Nashville pod okiem Dave’a Mustaina i producenta Toby’ego Wrighta, który pracował w przeszłości m.in. z zespołami Alice In ChainsKorn. Płyta została zmiksowana przez Josha Wilbura znanego ze współpracy z Gojirą czy Lamb Of God.

Megadeth rozbudził Waszą ciekawość? Lider kapeli opowiedział, czego możecie spodziewać się po nowej płycie zespołu...

Na pewno jest mnóstwo riffów, części solowych, mnóstwo mocnych bębnów i basów. Od początku wiedziałem, że chcę wrócić do moich korzeni i stworzyć thrashowy krążek.

Tracklista:

 1. The Threat Is Real
 2. Dystopia
 3. Fatal Illusion
 4. Death From Within
 5. Bullet To The Brain
 6. Post American World
 7. Poisonous Shadows
 8. Look Who's Talking
 9. Conquer Or Die
 10. Lying In State
 11. The Emperor
 12. Last Dying Wish
 13. Foreign Policy (FEAR cover)

Czekacie na nową płytę Megadeth?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.