Posłuchaj niepublikowanego utworu Temple Of The Dog

Aleksandra Degórska
18.08.2016 09:59
Posłuchaj niepublikowanego utworu Temple Of The Dog Fot. kadr z wideo

Premiera reedycji debiutanckiej płyty formacji zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, jak prezentuje się bonusowy kawałek.

Jedyna płyta Temple Of The Dog ukazała się 25 lat temu, czyli 16 kwietnia 1991. Z okazji okrągłej rocznicy kapela postanowiła powrócić na scenę i wybrać się w pierwszą trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia. Tourné rozpocznie się 4 listopada 2016 i potrwa do 20 listopada 2016. Jak można było się tego spodziewać, bilety rozeszły się w kilka sekund.

Co więcej 30 września 2016 ukaże się wznowienie krążka „Temple Of The Dog”. Za miks odpowiedzialny jest Brendan O'Brien. 

Album będzie dostępny w różnych wersjach, m.in. deluxe, gdzie pojawią alternatywne miksy oraz 7 demówek. 5 z nich nie ujrzało światła dziennego, zaś 2 utwory nie pojawiły się podczas ostatecznej studyjnej sesji nagraniowej.

Są to numery „Angel of Fire” oraz „Black Cat”. Oba nagrania nieoficjalnie pojawiły się już wcześniej w internecie, jednak teraz Temple Of The Dog postanowił udostępnić oficjalnie wersję „Black Cat”, która znajdzie się na reedycji płyty.

Na koncertach Temple Of The Dog zagrają Chris Cornell, Jeff Ament, Stone Gossard i Mike McCready. Na scenie niestety zabraknie Eddiego Veddera. Cornell w jednym z wywiadów stwierdził, że zespół jeszcze nie ustalił dokładnej setlisty koncertowej, choć wiadomo, że na występach wybrzmią wszystkie utwory z debiutanckiej płyty zespołu. Możliwe, że muzycy wykonają również repertuar Mother Love Bone. 

Co więcej wokalista nie odrzuca możliwości stworzenia kolejnego albumu, ale jest to również niewiadoma. Tak samo jak to, czy formacja odwiedzi Europę. Mike McCready liczy na to, że do tego dojdzie:

Mam nadzieję, że jeśli koncerty się udadzą, to będzie ich więcej w przyszłości. Poniekąd jest to powód dlaczego nie chcieliśmy wybrać się w obszerną trasę.

Jak oceniacie utwór „Black Cat”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.