Posłuchaj niepublikowanego wcześniej dema Boba Dylana i Johnny'ego Casha

22.10.2019 11:42
Posłuchaj niepublikowanego wcześniej dema Boba Dylana i Johnny'ego Casha Fot. kadr z wideo

Materiały ze wspólnego grania Boba Dylana i Johnny'ego Casha z 1969 roku wkrótce doczekają się płyty. Ukaże się ona 1 listopada 2019 roku.

Bob Dylan wydaje serię bootlegów, a wkrótce pojawi się jej piętnasta część. Na "Bootleg Session" znajdzie się 47 niespotykanych nagrań wyczekiwanych przez fanów muzyka. Co ciekawe nowe wydawnictwo będzie zawierało lata Dylana spędzone w Nashville. Wówczas artysta miał okazję grać z Johnny'm Cashem. Ich wspólne nagrania z kilku sesji studyjnych wreszcie ujrzą światło dzienne.

Bob Dylan i Johnny Cash - "Wanted Man"

Płyta "Travelin" obejmie lata 1967-1969 w karierze Dylana. Materiał ukaże się już 1 listopada 2019 roku. Płytę promuje utwór "Wanted Man", na którym słyszymy także żonę Casha, która dzieli się z muzykami uwagami dotyczącymi piosenki. 

Przeczytaj także

"Wanted Man" to utwór, który Bob Dylan napisał specjalnie dla Johnny'ego Casha. Kompozycja pojawiła się w 1969 roku na płycie "At San Quentin" gwiazdy country. Niepublikowanego dotąd nagrania Casha i Dylana możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Chris Hemsworth jako "Gruby Thor" w repertuarze Johnny'ego Casha 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.