Posłuchaj nowego utworu Florence + The Machine do filmu "Cruella" z Emmą Stone

21.05.2021 16:34
Florence Welch z piosenką do "Cruella" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

"Call me Cruella" to najnowszy kawałek od Florence + The Machine. Utwór świetnie się wpisał w historię Cruelli, którą zobaczymy niebawem na dużym ekranie.

Nowa produkcja Disneya "Cruella" przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon. W roli głównej zobaczymy zdobywczyni Oscara Emmę Stone. To wszystko przy rockowo-popowych brzmieniach. Na potrzeby filmu zespół Florence + The Machine napisaŁ nowy utwór zatytułowany "Call me Cruella".

Polecamy

Posłuchaj nowego utworu Florence + The Machine do filmu "Cruella"

Florence tak mówi o pracy nad piosenką "Call me Cruella":

Jedne z pierwszych piosenek, które nauczyłam się śpiewać to piosenki Disneya. I to najczęściej filmowi antagoniści dostawali najlepsze numery. Dlatego współpraca przy komponowaniu i wykonanie piosenki do „Cruelli” było spełnieniem dziecięcych marzeń. Jestem bardzo wdzięczna Nicholasowi Brittellowi i Disneyowi za ogromną swobodę artystyczną i za powierzenie mi pięknego szaleństwa Cruelli.

Posłuchajcie zatem, jak brzmi utwór Florence and the Machine, który usłyszymy w nowym filmie Disneya:

Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. i opowiada historię Estelli - kreatywnej dziewczyny i zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez Emmę Thompson.

Polecamy

"Cruella" z Emmą Stone: Kiedy premiera?

Film Disneya "Cruella" wyreżyserował Craig Gillespie ("Ja, Tonya") na podstawie scenariusza autorstwa Dany Fox i Tony'ego McNamary, opowiadania Aline Brosh McKenna oraz Kelly Marcel i Steve Zissis. Dwukrotna zdobywczyni Oscara projektantka kostiumów Jenny Beavan ("Mad Max: Na drodze gniewu", "Pokój z widokiem") stworzyła olśniewające i pomysłowe kostiumy, które nabierają własnego życia. Film "Cruella" zobaczymy w kinach od 29 maja.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.