16.12.2016 13:09

Posłuchaj nowego utworu Kreatora „Earth Under The Sword”

Spragnieni nowych dźwięków od niemieckiej kapeli? Posłuchajcie, jak brzmi właśnie udostępniony nowy numer zespół.

Posłuchaj nowego utworu Kreatora „Earth Under The Sword”
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani już niecierpliwie odliczają dni do ukazania się na sklepowych półkach longplaya, który będzie następcą „Phantom Antichrist” z 2012 roku. Zespół postanowił umilić oczekiwanie na nowe studyjne wydawnictwo w nietypowy sposób.

Otóż Kreator udostępnił nowy utwór. Jednak kawałek nie znajdzie się na nadchodzącym albumie „Gods Of Violence”, którego premiera odbędzie się 27 stycznia 2017 roku.

Najnowszy numer nosi tytuł Earth Under The Swordi został opublikowany w ramach Decibel Flexi Series. Posłuchajcie, jak prezentuje się ta kompozycja:

Ten utwór na pewno zaostrzył apetyt fanów na więcej. 14. studyjny krążek „Gods Of Violence zbliża się wielkimi krokami. Za produkcję oraz mix materiału odpowiedzialny jest Jens Bogren, który może pochwalić się współpracą z kapelami Opeth, Amon Amarth czy Katatonia. Natomiast mastering pozostał w rękach Tony'ego Lindgrena.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się tytułowy utwór:

Jakie jeszcze numery znajdą się na nadchodzącym krążku Kreatora?

Tracklista:

 1. Apocalypticon
 2. World War Now
 3. Satan Is Real
 4. Totalitarian Terror
 5. Gods Of Violence
 6. Army Of Storms
 7. Hail To The Hordes
 8. Lion With Eagle Wings
 9. Fallen Brother
 10. Side By Side
 11. Death Becomes My Light

Za okładkę płyty odpowiedzialny jest Jan Meininghaus, który stworzył również grafikę na limitowaną edycję poprzedniej płyty formacji. Artysta ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami, jak Bolt Thrower, Accept czy Overkill.

foto: materiały prasowe

Natomiast Marcelo Vasco, który pracował m.in. ze Slayerem, Machine Head czy Soulfly stworzył okładkę, która ukaże się na płytach w Ameryce Północnej.

foto: materiały prasowe

Chcecie usłyszeć nowy repertuar Kreatora na żywo? Będzie taka możliwość już 15 lutego 2017, bowiem w warszawskim klubie Progresja Music Zone na jednej scenie pojawią się Kreator, Sepultura, Soilwork oraz Aborted. Zapowiada się porządna dawka naprawdę mocnego grania.

Jak oceniacie nowy utwór od Kreatora?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Kreator