21.02.2018 11:38

Posłuchaj nowego utworu Stone Temple Pilots „The Art Of Letting Go”

Oto kolejny kawałek, który pojawi się niebawem na nadchodzącej płycie kapeli. Czy nowy wokalista daje sobie radę w zespole?

Posłuchaj nowego utworu Stone Temple Pilots „The Art Of Letting Go”
foto: kadr z wideo

Pierwszym wokalistą był Scott Weiland, muzyka zastąpił następnie Chester Bennington, który jednak w 2015 roku zrezygnował z roli frontmana ze względu na inne zobowiązania. Trochę czasu minęło nim Stone Temple Pilots znalazł kolejnego wokalistę, z którym można było stworzyć nowy materiał.

Wybór muzyków padł na Jeffa Gutta, uczestnika talent show The X Factor. Fani pierwszy raz zobaczyli nowego frontmana w akcji podczaszamkniętego koncertu Stone Temple Pilots 14 listopada 2017 w klubie Troubadour w Los Angeles.

Nowy wokalista to również nowy materiał - dotychczas usłyszeliśmy takie utwory, jak „Meadow”, czy „Roll Me Under”, które ukażą się 13 marca 2018 na płycie zatytułowanej „Stone Temple Pilots”. Nim jednak album znajdziemy na sklepowych półkach zespół postanowił udostępnić kolejny numer zapowiadający nowy krążek.

Sprawdźcie, jak brzmi kompozycja The Art Of Letting Go”:

Jakie jeszcze utwory trafią na płytę?

Tracklista:

 1. Middle Of Nowhere
 2. Guilty
 3. Meadow
 4. Just A Little Lie
 5. Six Eight
 6. Thought She'd Be Mine
 7. Roll Me Under
 8. Never Enough
 9. The Art Of Letting Go
 10. Finest Hour
 11. Good Shoes
 12. Reds & Blues

Na nowego wokalistę trafił Robert DeLeo, który koncertował z Hollywood Vampired w Detroid. Przesłuchania Gutta odbyły się we wrześniu 2016 roku i przez ostatni rok muzycy pracowali nad nowym materiałem.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Stone Temple Pilots