Posłuchaj nowego utworu grupy Darona Malakiana. Scars On Broadway udostępnił „Lives”
Aleksandra Degórska
23.04.2018 17:16
Posłuchaj nowego utworu grupy Darona Malakiana. Scars On Broadway udostępnił „Lives” Fot. kadr z wideo

W końcu otrzymaliśmy pierwszy singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo projektu gitarzysty System of a Down.

Scars On Broadway to zespół Darona Malakiana, który został powołany do życia w 2006 roku. Wówczas System Of A Down zawiesił swoją działalność i muzycy mieli sporo czasu, by poświęcić się innym muzycznym projektom. Dotychczas dyskografia formacji obejmuje tylko jeden album zatytułowany po prostu „Scars On Broadway” z 2008 roku.

Rok później Scars On Broadway zawiesił swoją aktywność i chociaż jeszcze w 2012 roku muzyk zapowiadał powrót, to faktycznie nastąpiło to dopiero teraz. Zespół powrócił pod nazwą Daron Malakian’s Scars On Broadway i już niebawem ukaże się drugi studyjny album.

Nowy singiel od Scars On Broadway

Nim jednak do tego dojdzie formacja opublikowała pierwszy singiel zatytułowany Lives. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten materiał i obejrzyjcie klip, w którym nie zabrakło nawiązań do ormiańskiej kultury:

W składzie Daron Malakian’s Scars On Broadway nie pojawił się żaden muzyk, który grał na wcześniejszym albumie i tak tę sytuację wyjaśnił gitarzysta:

Nikt sam nie zrezygnował. Gdy założyłem Scars on Broadway zawsze powtarzałem, że będą różne składy na każdym albumie. Zależy to od kierunku, który obejmę, różni muzycy odnajdują się w różnych stylach. Dlatego też postanowiłem dodać swoje nazwisko do nazwy zespołu.

Co z nową płytą System of a Down?

W momencie, gdy w 2010 roku zespół się reaktywował, fani ciągle pytali o kolejny album studyjny. Jeszcze w 2017 John Dolmayan twierdził, że może ukazać się w tym samym roku. Natomiast Shavo Odadjian zdradził, że SOAD ma gotowych 15 nowych kompozycji.

Gdy System of a Down rozpoczął tajemnicze odliczanie na Facebooku i Instagramie fani sądzili, że może chodzić o nowy album. Okazało się jednak, że w ten sposób zespół zapowiedział koncerty w USA.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.