Posłuchaj nowego utworu od 30 Seconds to Mars

Aleksandra Degórska
22.08.2017 15:19
Posłuchaj nowego utworu od 30 Seconds to Mars Fot. materiały prasowe

Na tę chwilę czekali wszyscy fani kapeli - w końcu formacja podzieliła się singlem „Walk On Water” zapowiadającym kolejną pozycję w dyskografii zespołu.

W końcu nadszedł czas na następcę „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku. Fani musieli być bardzo cierpliwi, jak wiadomo Jared Leto ma sporo obowiązków jeśli chodzi o aktorstwo - ostatnio chociażby pojawił się w filmie „Legion samobójców”.

Jakimś cudem aktor miał czas, żeby wejść do studia, do czego doszło jeszcze w listopadzie 2015 roku - Jared Leto chwalił się wówczas zdjęciami z przebiegających prac nad nową płytą. W sierpniu 2016 roku 30 Seconds to Mars podzielił się również trailerem albumu, jednak tego było wciąż mało dla fanów spragnionych nowej muzyki.

Oczekiwanie jednak się opłaciło - zespół zapowiedział nowy kawałek i podzielił się nawet wideo, w którym pokazano reakcje na nowy singiel:

Tak natomiast prezentuje się ten kawałek zatytułowany „Walk On Water”. 

W lyric video wykorzystano kadry, które dokumentują to, co działo się w USA 4 lipca 2017 roku. Jest to tylko część materiału, która pojawi się w dokumencie wyreżyserowanym przez wokalistę kapeli. Film jest ściśle związany z nadchodzącym albumem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.