Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu"

23.10.2019 16:58
Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu" Fot. Karol Makurat/REPORTER

W sieci pojawiło się nagranie "War Pigs But It's About Home Alone". To połączenie muzyki Black Sabbath i tej znanej z filmu "Kevin sam w domu".

"Kevin sam w domu" stał się obowiązkową pozycją filmową w każdym polskim domu, gdy zbliżają się święta. Polacy utożsamiają świąteczny czas z filmem do tego stopnia, że kiedy stacje telewizyjne zrezygnowały z emisji produkcji, pojawiły się w tej sprawie protesty. Z kolei z magią świąt nie do końca kojarzy się Książę Ciemności i jego grupa Black Sabbath, której wielokrotnie zarzucało się satanizm.

Mashup Black Sabbath i film "Kevin sam w domu"

Jednak dzięki szerokim możliwościom, jakie stwarzają programy do obróbki dźwięku, dwie skrajności mogły spotkać się w wyjątkowym coverze. Na kanale edelman11 pojawiło się nagranie zatytułowane "War Pigs But It's About Home Alone". Jak łatwo się domyślić jest to mashup, czyli popularne połączenie dwóch utworów muzycznych w jeden całkiem nowy. Tym razem twórca skleił ze sobą muzykę z filmu "Kevin sam w domu" z utworem "War Pigs" Black Sabbath.

Przeczytaj także

"War Pigs" to popularny protest song grupy Ozzy'ego Osbourne'a. Kompozycja ukazała się na płycie "Paranoid" w 1970 roku. Opowiada ona o wojnie oraz politykach, którzy wysyłają bez zastanowienia swoich rodaków na śmierć. Połączenia hitu z muzyką z kultowego filmu możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.