Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu"

23.10.2019 16:58
Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu" Fot. Karol Makurat/REPORTER

W sieci pojawiło się nagranie "War Pigs But It's About Home Alone". To połączenie muzyki Black Sabbath i tej znanej z filmu "Kevin sam w domu".

"Kevin sam w domu" stał się obowiązkową pozycją filmową w każdym polskim domu, gdy zbliżają się święta. Polacy utożsamiają świąteczny czas z filmem do tego stopnia, że kiedy stacje telewizyjne zrezygnowały z emisji produkcji, pojawiły się w tej sprawie protesty. Z kolei z magią świąt nie do końca kojarzy się Książę Ciemności i jego grupa Black Sabbath, której wielokrotnie zarzucało się satanizm.

Mashup Black Sabbath i film "Kevin sam w domu"

Jednak dzięki szerokim możliwościom, jakie stwarzają programy do obróbki dźwięku, dwie skrajności mogły spotkać się w wyjątkowym coverze. Na kanale edelman11 pojawiło się nagranie zatytułowane "War Pigs But It's About Home Alone". Jak łatwo się domyślić jest to mashup, czyli popularne połączenie dwóch utworów muzycznych w jeden całkiem nowy. Tym razem twórca skleił ze sobą muzykę z filmu "Kevin sam w domu" z utworem "War Pigs" Black Sabbath.

Przeczytaj także

"War Pigs" to popularny protest song grupy Ozzy'ego Osbourne'a. Kompozycja ukazała się na płycie "Paranoid" w 1970 roku. Opowiada ona o wojnie oraz politykach, którzy wysyłają bez zastanowienia swoich rodaków na śmierć. Połączenia hitu z muzyką z kultowego filmu możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też: Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.