Posłuchaj przedpremierowo nowej płyty Milczenia Owiec

Justyna Kierzkowska
24.02.2016 11:50
Posłuchaj przedpremierowo nowej płyty Milczenia Owiec Fot. Krystian Aszyk / milczenieowiec.com

2. studyjny album grupy, „Niepokoje”, trafi na sklepowe półki 26 lutego 2016 roku, ale już teraz możecie przedpremierowo odsłuchać go na Antyradio.pl.

Kapela Milczenie Owiec, którą tworzą wokalistka Aleksandra Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko oraz Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski, powstała w 2002 roku. Poza albumem „Niepokoje” grupa ma też na swoim koncie debiutancką płytę „Twarze”, która promowana była przez singiel „Cisza” i została wydana w 2005 roku. Po 11 latach kapela powróciła do swoich fanów z nowym materiałem. 

Na albumie „Niepokoje” znalazło się 12 utworów. Posłuchajcie, jak brzmią wszystkie numery!

Przeczytaj także

Pierwszy kawałek z nowej płyty, „Bunt”, grupa zaprezentowała jesienią 2014 roku. Z kolei w czerwcu 2015 pojawił się utwór i teledysk „Przyjdą tu”. Najnowszy klip Milczenia Owiec do singla „Degradacja” miał swoją premierę na Antyradio.pl 5 lutego 2016. Muzycy wyjaśnili też, że tekst numeru dotyczy obaw przed coraz bardziej powierzchowną, często agresywną formą wirtualnego komunikowania się między ludźmi. Ujawnili również wideo z za kulis produkcji.

Z okazji premiery albumu „Niepokoje” zespół odwiedził reakcję Antyradio.pl. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć wywiad z wokalistką Aleksandrą Wysocką oraz gitarzystą Mateuszem Sieńką.

Jak Wam się podoba nowa płyta Milczenia Owiec?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.