17.03.2017 20:33

Posłuchaj utworu Amy Lee z filmu „Voice From The Stone”

„Speak To Me” to numer zamykający obraz w reżyserii Erika Howella. Posłuchajcie wzruszającej kompozycji wokalistki Evanescence.

Posłuchaj utworu Amy Lee z filmu „Voice From The Stone”
foto: EMPICS Entertainment / East News

Amy Lee już wcześniej zapowiadała, że pracuje nad utworem na potrzeby filmu „Voice From The Stone” udostępniając nagranie ze studia w Skywalker Ranch, w którym usłyszeliśmy fragmenty kompozycji. Mowa o numerze Speak To Me, który w końcu poznaliśmy w całości.

Obraz został wyreżyserowany przez Erica Howella. Akcja thrilleru osadzona jest w latach 50. w Toskanii i w filmie zobaczymy Emilii Clarke znaną z „Gry o Tron”, jak również Marton Csokas, Caterina Murino, Remo Girone, Lisa Gastoni i Edward Dring.

Film opowiada historię pielęgniarki, która stara się pomóc chłopcu. Dziecko przestało mówić po śmierci swojej matki i wraz ze swoim ojcem mieszka w dużej posiadłości, gdzie dręczą go dziwne głosy. Obraz pojawi 24 lipca 2017.

Posłuchajcie, jak brzmi Speak To Me”:

Amy Lee tak opowiedziała o tworzeniu tej ballady:

"

Jako świeżo upieczona matka bardzo wzięłam sobie do serca ten film. Miałam możliwość pracować z reżyserem Erikiem Howellem i kompozytorem Michaelem Wandmacherem. Obraz bardzo mnie poruszył, po pierwszej rozmowie z Erikiem i Michaelem poczułam napływ inspiracji i od razu zaczęłam komponować. "

Sprawdźcie, czy trailer rzeczywiście zwiastuje poruszający film:

Amy będziecie mogli zobaczyć 20 czerwca 2017 na koncercie Evanescence w Warszawie. Zespół pracuje nad nowym materiałem i w oczekiwaniu na album warto przesłuchać kawałek „Love Exists”, który Lee podarowała swoim fanom na walentynki.

Jak oceniacie utwór „Speak To Me”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Amy Lee