18.05.2020 17:50

Within Temptation zapowiedział nowy album. Posłuchaj wywiadu Sharon den Adel dla Antyradio.pl

Oczarowująca wokalistka Within Temptation opowiedziała o nadchodzącej płycie oraz singlu "Entertain You". 

Wokalistka Within Temptation
foto: Antyradio.pl

Mimo zaistniałej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa, Within Temptation nie zamierza siedzieć z założonymi rękoma. 8 maja 2020 odbyła się premiera nowego singla "Entertain You", który zadebiutował na antenie Antyradia. Piosenka zapowiada nowe wydawnictwo, które stanie się następcą albumu "Resist" z 2019 roku. Jak więc widać, holenderski zespół pracuje pełną parą i nie robi sobie przerw od studia nagraniowego. 

Within Temptation zapowiedział nowy album. Posłuchaj wywiadu Sharon den Adel dla Antyradio.pl 

W ciągu ostatnich kilku lat zespół Within Temptation osiągnął szczyt swoich możliwości zarówno pod względem koncertowym, jak i twórczym. Czego należy spodziewać się po nowym wydawnictwie zespołu? Zespół nie boi się eksperymentów i zawsze był otwarty na zmiany, czego dowodem jest najnowszy singiel kapeli "Entertain You".

Sharon den Adel w wywiadzie dla Antyradio.pl wyznała, że technologia pozwala teraz szybciej wydawać nową muzykę. Tak naprawdę zespół ma już sporo nowego materiału i dlatego postanowił szybko udostępnić nowy singiel, chociaż niedawno wydał krążek. Kiedy możemy spodziewać się nowych singli?

Within Temptation pracuje nad nowym albumem, którego data premiery nie jest jeszcze ustalona. Zapytaliśmy Sharon den Adel nie tylko o nowy materiał, ale również o sceniczne stroje, z których słynie wokalistka. Jak się okazuje, artystka już pracuje nad nowymi projektami.

Zobacz także: Within Temptation i Beyond The Black zagrali na Wacken Open Air 2019

Within Temptation wystąpi w Polsce w 2020 i 2021

Within Temptation będziemy mogli zobaczyć razem z Evanescence jesienią w Polsce. Kapele zapowiedziały wspólny koncert 20 września 2020 roku w Gliwicach.

Within Temptation wystąpi również 11 czerwca 2021 roku na PGE Stadionie Narodowym. Grupa będzie gościem specjalnym zespołu Iron Maiden podczas trasy Legacy of the Beast 2021, która rozpocznie się w Polsce.

Tagi: Rock News Within Temptation