Posłuchaj za darmo płyty „Without The Sun” Animations
Jakub Gańko
21.04.2017 12:37
Posłuchaj za darmo płyty „Without The Sun” Animations Fot. Dariusz Łakomy

Metalowa kapela Frantza Wołocha udostępniła bezpłatny odsłuch następcy „Private Ghetto”. Posłuchaj nowego albumu grupy z Jaworzna.

Animations wydał 21 kwietnia 2017 roku czwarty album studyjny w swoim dorobku, będący następcą wydanego w 2013 roku „Private Ghetto”. Album zatytułowany „Without The Sun” został udostępniony w całości do odsłuchu na YouTubie. Wcześniej mogliśmy już posłuchać singla „Caught Inside”, dającego przedsmak pełnej płyty.

Nowego krążka „Without The Sun” posłuchacie poniżej:

Choć płyta kontynuuje drogę obraną na poprzednim albumie, zespół uspokajał już, że nie będzie powielał jego pomysłów. Tak jak w przypadku starszej twórczości, Animations wciąż lubi zaskakiwać każdym nowym albumem oraz podążać często nieznanymi dla niego wcześniej muzycznymi ścieżkami.

Od premiery „Private Ghetto” minęło już blisko cztery lata, ale cieszymy się, że w końcu możemy się podzielić naszym najnowszym dzieckiem muzycznym ze światem. Gramy ten materiał na koncertach już od roku i jak do tej pory spotkaliśmy się z jego ciepłym przyjęciem. Mamy również nadzieję, że z należytym powerem rozpoczniemy tak ważną imprezę dla metalowego świata w Polsce imprezę jaką jest Metalmania. Widzimy się pod sceną w katowickim Spodku!

Twórców „Without The Sun” będzie można zobaczyć już 22 kwietnia 2017 roku w Katowicach na Metalmanii u boku takich zespołów jak Moonspell, Sodom, Furia, Arcturus, Tygers of Pan Tang, Coroner, Obscure Sphinx, Impaled Nazarene, ThermiT, Entombed A.D., jak również CETI i Vader.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Sektory czerwone H, J - 260 PLN
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu - 195 PLN
  • Płyta - 170 PLN
  • W dniu festiwalu - bilety w cenie wyższej o 20 PLN!

Poza koncertami uczestników Metalmanii czekają również wyjątkowe wystawy i spotkania z gośćmi specjalnymi:

  • Zbigniew M. Bielak (prace graficzne) - otwarcie wystawy godz. 13.00
  • Aga Krysiuk (obrazy z płyt winylowych)
  • fotografia koncertowa (prace 18 najlepszych fotografów koncertowych)
  • w godz. 12-15 fani będą mogli spotkać się z legendą polskiej sceny metalowej - Romanem Kostrzewskim
  • w godz. 16-18 na stoisku Wydawnictwa In Rock Maciej Krzywiński będzie podpisywać książkę „Zgniła Zieleń” (historia Type o Negative i pozostałych projektów Petera Steela).

Animations powstał w 2007 roku i ma na koncie trzy albumy studyjne. Debiutancki krążek długogrający zawierał muzykę instrumentalną. Dopiero na „Reset Your Soul” z 2009 roku do grupy dołączył wokalista. Kwintet w swojej twórczości inspiruje się takimi wykonawcami jak Alter Bridge, In Flames, Slipknot czy Meshuggah.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.