21.04.2017 12:37

Posłuchaj za darmo płyty „Without The Sun” Animations

Metalowa kapela Frantza Wołocha udostępniła bezpłatny odsłuch następcy „Private Ghetto”. Posłuchaj nowego albumu grupy z Jaworzna.

Posłuchaj za darmo płyty „Without The Sun” Animations
foto: Dariusz Łakomy

Animations wydał 21 kwietnia 2017 roku czwarty album studyjny w swoim dorobku, będący następcą wydanego w 2013 roku „Private Ghetto”. Album zatytułowany „Without The Sun” został udostępniony w całości do odsłuchu na YouTubie. Wcześniej mogliśmy już posłuchać singla „Caught Inside”, dającego przedsmak pełnej płyty.

Nowego krążka „Without The Sun” posłuchacie poniżej:

Choć płyta kontynuuje drogę obraną na poprzednim albumie, zespół uspokajał już, że nie będzie powielał jego pomysłów. Tak jak w przypadku starszej twórczości, Animations wciąż lubi zaskakiwać każdym nowym albumem oraz podążać często nieznanymi dla niego wcześniej muzycznymi ścieżkami.

"

Od premiery „Private Ghetto” minęło już blisko cztery lata, ale cieszymy się, że w końcu możemy się podzielić naszym najnowszym dzieckiem muzycznym ze światem. Gramy ten materiał na koncertach już od roku i jak do tej pory spotkaliśmy się z jego ciepłym przyjęciem. Mamy również nadzieję, że z należytym powerem rozpoczniemy tak ważną imprezę dla metalowego świata w Polsce imprezę jaką jest Metalmania. Widzimy się pod sceną w katowickim Spodku! "

Twórców „Without The Sun” będzie można zobaczyć już 22 kwietnia 2017 roku w Katowicach na Metalmanii u boku takich zespołów jak Moonspell, Sodom, Furia, Arcturus, Tygers of Pan Tang, Coroner, Obscure Sphinx, Impaled Nazarene, ThermiT, Entombed A.D., jak również CETI i Vader.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Sektory czerwone H, J - 260 PLN
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu - 195 PLN
  • Płyta - 170 PLN
  • W dniu festiwalu - bilety w cenie wyższej o 20 PLN!

Poza koncertami uczestników Metalmanii czekają również wyjątkowe wystawy i spotkania z gośćmi specjalnymi:

  • Zbigniew M. Bielak (prace graficzne) - otwarcie wystawy godz. 13.00
  • Aga Krysiuk (obrazy z płyt winylowych)
  • fotografia koncertowa (prace 18 najlepszych fotografów koncertowych)
  • w godz. 12-15 fani będą mogli spotkać się z legendą polskiej sceny metalowej - Romanem Kostrzewskim
  • w godz. 16-18 na stoisku Wydawnictwa In Rock Maciej Krzywiński będzie podpisywać książkę „Zgniła Zieleń” (historia Type o Negative i pozostałych projektów Petera Steela).

Animations powstał w 2007 roku i ma na koncie trzy albumy studyjne. Debiutancki krążek długogrający zawierał muzykę instrumentalną. Dopiero na „Reset Your Soul” z 2009 roku do grupy dołączył wokalista. Kwintet w swojej twórczości inspiruje się takimi wykonawcami jak Alter Bridge, In Flames, Slipknot czy Meshuggah.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News